14-15 styczeń 2017, Kraków - Targi Młodej Pary

Wejdź w nowy rok z Targami Młodej Pary!

targi ślubne w krakowie kraków 2017

Blisko 150 wystawców, pokazy barmańskie i muzyczne, wystąpienia prelegentów oraz ekspertów z branży ślubnej czy też konkursy z wyjątkowymi nagrodami... Te i wiele innych atrakcji czeka na przyszłych małżonków na największej powierzchni wystawienniczej w Małopolsce. Sprawdź, dlaczego nowy rok warto zacząć od 14 i 15 stycznia i wziąć udział w Targach Młodej Pary, podczas których każdy znajdzie idealną inspirację na swoje... idealne wesele!

Weekend weselnych inspiracji

EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 - hala, w której odbędą się Targi Młodej Pary - będzie otwarta dla zwiedzających przez całe dwa dni. Przyszli Państwo Młodzi będą więc mogli znaleźć swoje weselne inspiracje w dniach 14 i 15 stycznia od godziny 10 do 17.

Wszystko dla narzeczonych

W czasie trzeciej edycji Targów pojawi się blisko 150 wystawców, których usługi kierowane są przede wszystkim do przyszłych małżonków planujących ślub i wesele. Tak wielka oferta daje równie wiele możliwości... Dzięki niej narzeczeni mogą zbudować bliskie relacje z przyszłymi usługodawcami, zebrać przydatne kontakty, a także wynegocjować korzystne rabaty, promocje oraz specjalne okazje związane z branżą ślubną.

Atrakcje przez duże A

14 i 15 stycznia nie zabraknie również wielu wyjątkowych atrakcji. Zwiedzający zobaczą między innymi pokazy barmańskie, taneczne czy też muzyczne. W hali EXPO goście będą także mogli podziwiać profesjonalne pokazy mody ślubnej, które odbędą się na głównej scenie wydarzenia. Każdy z takich występów pozwoli na przygotowanie ślubu, o jakim marzą wszyscy zakochani...

Atrakcje przez jeszcze większe A

Atrakcji będzie jednak znacznie więcej! Na Targach Młodej Pary pojawi się aż 20 prelegentów i znawców branży ślubnej. Wszyscy zwiedzający będą więc mogli skorzystać z fachowych porad i wziąć udział w licznych spotkaniach z ekspertami. Natomiast podczas lekcji pierwszego tańca profesjonalni instruktorzy pomogą w postawieniu właściwych kroków na własnym weselu. Cykliczne bloki muzyczne w osobnej strefie akustycznej pozwolą z kolei na znalezienie zgranego zespołu, który uświetni ten najważniejszy dzień w życiu przyszłych Państwa Młodych.

Nagroda idzie do...

Organizatorzy tegorocznych Targów Młodej Pary wyłonią również finalistki oraz zwyciężczynię Miss Welonu Małopolski - najpiękniejszą przyszłą Pannę Młodą, która otrzyma atrakcyjną nagrodę główną. Jednak laureatka konkursu nie będzie jedyną osobą, która zostanie wyróżniona czymś naprawdę wyjątkowym...

Nagrody za ponad 25000 zł

Suknia ślubna stworzona w pracowni znanej projektantki Joanny Niemiec, kompletna stylizacja Pana Młodego sygnowana przez Lancerto czy też biżuteria z najnowszej kolekcji Jubiler Jaracz... To zaledwie kilka z cennych nagród, jakie można zdobyć podczas małopolskich targów. Każdy z odwiedzających będzie mógł wziąć udział w zabawach i konkursach oraz powalczyć o wyjątkowe upominki, których wartość przekracza aż 25 tysięcy złotych!

Przestrzeń pełna inspiracji

Dlaczego warto wejść w nowy rok z Targami Młodej Pary? Zwiedzający będę mogli nie tylko posłuchać profesjonalnych prelekcji, skorzystać z oferty prawie 150 wystawców czy też wygrać atrakcyjne nagrody. Małopolskie targi pozwolą przede wszystkim na znalezienie weselnych inspiracji w ogromnej przestrzeni EXPO Kraków. Wielka scena, restauracja, bary kawowe, punkty relaksu i strefy muzyczne, a także ponad 700 miejsc na monitorowanym parkingu... Dzięki temu wszystkiemu przyszli małżonkowie mogą rozpocząć rok 2017 od realizacji planów, których finałem będzie powiedzenie sobie TAK podczas idealnego ślubu, a także niezapomniana zabawa na wymarzonym weselu.

Wejdź na www.targimlodejpary.pl i dołącz do wydarzenia w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj