2-3 grudnia 2016, Warszawa - Dni z Projektantem marki Justin Alexander w Salonie White

Jak co roku, w szczycie sezonu ślubnego Tony Mentel - główny projektant marki Justin Alexander odwiedza najważniejsze salony na świecie, by doradzać Pannom Młodym w doborze wymarzonej sukni ślubnej.

spotkanie z projektantem Justin Alexander Warszawa salon White

Od kilku lat na trasie jego podróży nie może zabraknąć salonu White w Warszawie. Wizyta Tony'ego cieszy się zawsze ogromną popularnością wśród przyszłych Panien Młodych. Nic dziwnego - nie na co dzień światowej sławy projektant może doradzić w wyborze sukni ślubnej.

Chcąc sprostać olbrzymiemu zainteresowaniu salon będzie miał podczas wizyty specjalnie wydłużone godziny pracy. Każda pani, która podczas Dni z Projektantem dokona zakupu sukni Justin Alexander, będzie mogła otrzymać niepowtarzalną pamiątkę - swój szkic w zakupionej sukni ślubnej wykonany oczywiście przez Tony'ego. Taki szkic będzie z pewnością do końca życia przypominać o tym najważniejszym dniu w życiu każdej Panny Młodej.

Zapraszamy do umawiania wizyt, to jedyna okazja w Polsce, aby uzyskać poradę stylistyczną od topowego ślubnego projektanta, laureata wielu prestiżowych nagród – w tym tegorocznej „Best In-House Designer” przyznanej przez magazyn Bridal Buyer.

Możesz umówić się na wizytę pod tym linkiem: zarezerwuj wizytę!

Salon White
www.salonwhite.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj