13 listopad 2016, Gdynia - X Pomorska Gala Ślubna

Pomorska Gala Ślubna to nowoczesna i ekskluzywna impreza ślubna wyznaczająca trendy branży ślubnej w nadchodzącym sezonie. Mnóstwo rad i wskazówek od doświadczonych i najlepszych fachowców branży ślubnej. To niepowtarzalna okazja dla Par planujących organizację ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.

pomorska gala ślubna targi ślubne gdynia

Swoje stoiska wystawiennicze będzie prezentować wiele Firm. Narzeczeni będą mogli poznać oferty fotografów, makijażystek, zobaczyć najnowsze kolekcje zaproszeń ślubnych, stoisko z dekoracjami, a przede wszystkim suknie ślubne. Czyż każda Panna Młoda o tym nie marzy?

W tym roku jubileuszowa, X Pomorska Gala Ślubna odbędzie się w hotelu w samym centrum Gdyni, nad morzem z pięknym widokiem na port, Skwer Kościuszki i basen jachtowy - w Hotelu Courtyard Marriott Gdynia Waterfront.

Największa atrakcją będzie z pewnością pokaz sukien ślubnych. Nie zabraknie znanych marek! Pojawią się projekty Pronovias, Rosa Clara czy Cymbeline. Jeśli chcecie znaleźć swoją wymarzoną kreację, musicie tu być! Oczywiście nie zabraknie niespodzianek i nagród. Oprócz tego poznacie najnowsze trendy wśród zaproszeń ślubnych, dekoracji weselnych czy kompozycji florystycznych. Poznacie stoiska najlepszych cukierni oraz fotografów. Bez wątpienia zainteresuje Was pokaz makijażu! Nie zapominamy również o Panach. Pojawią się również stoiska z modą męską oraz luksusowe auta i limuzyny do ślubu. Poza tym, Panowie, powinniście wytrwale wspierać partnerkę we wszystkich etapach przygotowań. Pomorska Gala Ślubna to jeden z takich etapów, które pomogą Wam dokonać dobrych wyborów, którymi będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Ceremonia ślubna i przyjęcie weselne to w końcu najważniejszy dzień w Waszym życiu. Każdy się z nami zgodzi, że warto zadbać aby ten dzień był niepowtarzalny i szczególny!

Jest to już X, jubileuszowa edycja! Dla Par Młodych jest to niezwykłe wydarzenie. Nie może Was zabraknąć!

www.PomorskaGalaSlubna.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj