22 styczeń 2017, Mińsk Mazowiecki - VII Targi Ślubne

Ślubny Mińsk po raz siódmy!

targi slubne minsk mazowiecki abcslubu


W Mińsku Mazowieckim trwają już przygotowania do zaplanowanych na 22 stycznia 2017 roku VII Targów Ślubnych. Organizator – Mazowiecki Dom Medialny Dzwon Sp. z o.o. tym razem zwiedzających i wystawców zaprasza do nowo wybudowanej hali sportowej przy Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pięknej, które w tym roku obchodzi swoje stulecie. W przestronnej sali znajdzie się ponad pięćdziesiąt stoisk firm z branży ślubno-weselnej.

Można tu zaplanować swoją uroczystość od podstaw, zaczynając od wybrania sali weselnej, aż po wybór zaproszeń. Tradycyjnie w programie imprezy są pokazy sukien ślubnych i wieczorowych, prezentacje fryzur i pokazy barmańskie. Na miejscu można podpisać umowę z wybraną firmą lub tylko zebrać ciekawe oferty.

Mińskie Targi Ślubne to możliwość wygodnego zaplanowania ślubu i wesela, a także wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez wystawców. Dla firm organizator przygotował różne możliwości zaprezentowania się na imprezie począwszy od rozdawania ulotek, po duże stoiska oraz promocję podczas targów, w mediach i Internecie.

Informacje o VII Targach Ślubnych w Mińsku Mazowieckim można znaleźć na Facebook.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj