„Ślub doskonały” – 150 sprawdzonych rad wedding plannerki

Organizacja ślubu i wesela to temat niemal niewyczerpany. O olbrzymim zainteresowaniu świadczą choćby niezliczone serwisy, portale, blogi, fora internetowe i grupy.

Nie ma chyba związanego z organizacją ślubu i wesela pytania, którego ktoś już kiedyś nie zadał  internecie. Opublikowano też całą masę odpowiedzi. Szukające pomocy w sieci organizatorki własnych ślubów i wesel tracą godziny, a czasem dni i tygodnie na znalezienie rozwiązań.  Nie mając gwarancji, że wybrane będzie właściwe…

ślub doskonały, książka, wedding planner, planowanie wesela

Dzięki poradom Katarzyny Gajek – doświadczonej wedding plannerki – można zaoszczędzić nawet 150 godzin,  zoptymalizować wydatki, a także uniknąć wielu wątpliwości oraz większych i mniejszych katastrof podczas wyjątkowego dnia ślubu.

Przygotowanie go samodzielnie wymaga zaangażowania się obu przyszłych Państwa młodych, dlatego też coraz częściej zdarza się, że pary decydują się na powierzenie przygotowań dnia ślubu profesjonalistom. Konsultanci pilnują wtedy jakości wykonywanych usług, dbają, by wszystko było perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik.

W książce znajdują się odpowiedzi na pytania ogólne:

Kameralne, kilkudniowe, plenerowe, tradycyjne, nowoczesne – jaki rodzaj ślubu i wesela zorganizować?
Kogo zaprosić na ślub i wesele?
Ile pieniędzy trzeba przeznaczyć na organizację uroczystości?

oraz szczegółowe:

Które stoły są lepsze: okrągłe czy prostokątne?
Jakiej wielkości, jakiej wysokości powinny być kompozycje kwiatowe?
Jak oznaczyć stoły gości?
Czy dla każdego gościa trzeba przewidzieć winietkę i menu?
aż po ślubny savoir vivre:
Jak usadzić rozwiedzionych rodziców na weselu?
Czy prezenty ślubne należy oglądać na weselu?
Czy w dobrym tonie jest prosić o pieniądze w prezencie ślubnym?
Czy należy wznosić toast? Czym - winem czy wódką?

Porady Katarzyny Gajek polecamy tym, dla których ważne jest, aby mieć wszystko pod kontrolą, ale chcą dopilnować przygotowań sami. Autorka dzieli się doświadczeniem zdobytym przy realizacji ponad trzystu  uroczystości. Dzięki niej można zaoszczędzić nawet 150 godzin, zoptymalizować wydatki, uniknąć wielu wątpliwości oraz większych i mniejszych katastrof podczas wyjątkowego dnia ślubu. Przecież nie warto uczyć się na własnych błędach przy uroczystości, której  nie można powtórzyć.

Na dodatek – to, na co zwracają uwagę niemalże wszyscy pierwsi czytelnicy i recenzenci książki – wszystkie doświadczenia i przykłady rozwiązań zostały zastosowane na polskim gruncie. Ich realizacja jest zatem w zasięgu ręki przyszłych Państwa młodych.

Książka ilustrowana inspirującymi zdjęciami Agnieszki i Marcina Rusinowskich, którzy fotografowali setki ślubnych uroczystości, między innymi ślub Anny i Roberta Lewandowskich.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj