13 listopada 2016, Gdańsk - Alternatywne Targi Ślubne w Sztuce Wyboru

13 listopada 2016 r. w Sztuce Wyboru odbędzie się II edycja Alternatywnych Targów Ślubnych. Wydarzenie ma na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej, które proponują produkty i usługi na wysokim poziomie estetycznym i jakościowym.

Na targach będzie można m.in. zobaczyć ofertę zaproszeń ślubnych Love Prints zdobionych motywami roślinnymi, spróbować ciast pieczonych wyłącznie z użyciem naturalnych składników cukierni Cedrowy Dworek czy przymierzyć suknie w wyjątkowym stylu, szyte z ekologicznych materiałów takich firm jak Moons Varsovie, Wuem czy Róża Lis. Zaprosiliśmy także kwiaciarnie proponujące naturalne, minimalistyczne podejście do bukietów ślubnych, takie jak Floral Design czy Bukiety Bankiety.

Podczas targów odbywać się będą prelekcje i warsztaty dla narzeczonych. Zaprosiliśmy Magdalenę Paszkiewicz, która opowie o możliwości samodzielnego tworzenia obrączek ślubnych oraz Asię Blicharską, która wprowadzi dziewczyny w meandry makijażu ślubnego i podpowie, jak uniknąć ślubnej sztampy. Będzie można również posłuchać ciekawej prelekcji o tym, jak zorganizować ślub odpowiedzialny społecznie.

Serdecznie zapraszamy!

13 listopada w godz. 12:00-19:00
Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19 Gdańsk

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1146496935417242
www.sztukawyboru.eu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj