21-22 stycznia 2017, Rzeszów - XI Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day

W dniach 21-22 stycznia 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie obędzie się kolejna - XI - edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Day.

targi rzeszowskie, targi ślubne, targi w rzeszowie

W poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez ponad 130 Wystawców zapoznało się ponad 10 tysięcy zwiedzających zarówno indywidualnych jak i profesjonalnie związanych z branżą. Wśród nich znalazły się zarówno przyszłe młode pary, jak również osoby przygotowujące się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka”. Targi coraz liczniej odwiedzane są również przez młode pary spoza województwa podkarpackiego, co świadczy o dużym zasięgu organizowanej imprezy.
Podczas targów zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta związana z przygotowaniem i organizacją ślubu i wesela. Przyszłe Młode Pary, które są główną grupą docelową tej imprezy, będą mogły w jednym miejscu i czasie dokonać przeglądu całej oferty ślubnej i podjąć odpowiednie decyzje związane z organizacją tej ważnej uroczystości.

Zaprezentujemy najnowsze TRENDY ŚLUBNE 2017, w programie m.in.:
- oferta mody ślubnej,
- liczne prezentacje: dekoracji, zaproszeń, fotografii, samochodów ślubnych,
- doradztwo w zakresie makijażu i fryzury dla przyszłej Panny Młodej,
- prezentacje biżuterii i bukietów ślubnych,
- oferta restauracji, hoteli organizujących przyjęcia weselne,
- cenne nagrody dla zwiedzających oraz wiele innych atrakcji.

Imprezy towarzyszące targom:

- GALA ŚLUBNA 2017 (pokazy mody ślubnej i wieczorowej),
- IV edycja TOP FESTIWALU Weselnych Zespołów Muzycznych, (na scenie swój repertuar zaprezentują najlepsze w regionie zespoły muzyczne),
- SHOW fryzjersko-kosmetyczne,
- Warsztaty ślubne

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach, ponieważ będą doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania oferty ale również będzie to miejsce spotkań i rozmów z bezpośrednimi odbiorcami z możliwością poznania ich oczekiwań i aktualnych preferencji.

Tekst: MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
www.slub.targirzeszowskie.pl


Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj