17 maj 2016, Multikino - Kino na obcasach

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną odsłonę Kina na Obcasach! Najbliższa edycja ponownie będzie obfitować w rozmaite atrakcje i prezentacje zwieńczone super komedią z Jennifer Aniston w roli głównej pt. ,,Dzień Matki”.

Maj to miesiąc, kiedy wszystko kwitnie: kwiaty, miłość i MY. To także początek pięknych, wiosennych ślubów! W związku z tym, specjalnie dla Was nasz pierwszy gość zorganizuje warsztaty florystyczne! Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne Cosinus we wsparciu z florystyką Katarzyną Malec z krakowskiej pracowni florystycznej Gardenia poprowadzą konsultacje doboru kształtu i rozmiaru bukietu ślubnego do sylwetki oraz charakteru Panny Młodej. Po wprowadzeniu będzie czas na spróbowanie własnych sił w tworzeniu wymarzonych bukietów! Nasze Panie będą mogły się dowiedzieć więcej o wybranych przez siebie kwiatach oraz zobaczyć zdjęcia przykładowych bukietów z ich wykorzystaniem.

Wykonanie bukietu - Katarzyna Malec, Pracownia Gardenia

Kolejnym gościem wieczoru jest Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie, nieopodal Krakowa. Park Miniatur i Średniowieczna Warownia, to magiczne miejsca, w których świat nie ma granic, a podróż w czasie jest możliwa. W jeden dzień można zwiedzić najsłynniejsze zabytki świata – Plac św. Piotra, Big Bena, Wieżę Eiffla czy Mur Chiński.

Dodatkowo każda uczestniczka eventu otrzyma upominek od Teekanne, Gellwe i Fitelli! A ponadto zostaniecie obsypane nagrodami od m.in. od Biżuteria Beaty, Studio Działań Kreatywnych, FM Group, Radio Plus oraz KFC Krokus. Jak zawsze uczestniczki eventu  mogą liczyć na słodki poczęstunek od Kinder Bueno, pyszną pizzę z restauracji Pizza Hut oraz nagrody specjalne od firmy LOREAL.

Serdecznie zapraszamy!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj