Polskie zwyczaje i tradycje ślubne pod lupą - zapraszamy do wypełnienia ankiety

W kwietniu tego roku Grupa Portali Weselnych już po raz trzeci podejmuje się przedsięwzięcia, jakim jest badanie ślubnych zwyczajów. Na podstawie uzyskanych informacji od par z całej Polski powstanie raport zawierający te najbardziej istotne wnioski.

Ogólnopolskie Badanie Nowożeńców to inicjatywa, którą organizujemy już po raz trzeci. W tym roku nasz projekt skupia się na parach, które zawarły związek małżeński w 2015 roku. Otrzymane od nich informacje staną się częścią końcowego raportu. Chcemy dowiedzieć się, jak przebiegały przygotowania ślubne, ile najczęściej wynoszą wydatki narzeczonych oraz jakich tradycji przestrzegają. Trendy weselne zmieniają się z praktycznie co roku, nas zainteresowała prośba par o datki na cele charytatywne zamiast tradycyjnych kwiatów - tak wyjaśnia cel badania Kamil Kulpa z redakcji portalu fotograf-wesele.pl

Ankieta składa się z 41 pytań, które skupiają się na budżecie, przygotowaniach, usługodawcach czy zwyczajach ślubnych. Poruszane są również zagadnienia dotyczące pierwszych miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego.
Grupa Portali Weselnych zobowiązała się również przekazać 1 zł za każdy wypełniony formularz na Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska. Ankietę można znaleźć pod tym adresem.

Tekst: fotograf-wesele.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj