13-14 luty 2016, Bytom - Ślubne Inspiracje

Weekend walentynkowy w Atrium Plejada upłynie pod znakiem poszukiwania inspiracji na wyjątkowy dzień dla zakochanych, jakim jest ślub i wesele. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

W sobotę i niedzielę 13 i 14 lutego wszyscy, którzy planują ślub i wesele, będą mogli bezpłatnie zasięgnąć porad w tym zakresie. Atrium Plejada już drugi raz organizuje akcję „Ślubne inspiracje”. W programie wydarzenia znajdą się m.in. spotkania z konsultantem ślubnym, pokazy mody ślubnej i weselnej dla kobiet i mężczyzn, oraz próbne zdjęcia w mini-studio fotograficznym. Dodatkowo jedną z atrakcji będą również warsztaty ze stylistką, która podpowie, jaki fason stroju ślubnego czy weselnej kreacji powinno dobierać się do figury i typu urody.

Wszelkie atrakcje „Ślubnych inspiracji” odbywać się będą w pasażu centrum handlowego, 13 i 14 lutego w godzinach od 12.00 do 18.00.

targi ślubne wydarzenia 2016

Walentynki to piękne święto miłości, dlatego też w tych dniach zdecydowaliśmy się w Plejadzie poruszyć tematykę ślubną i weselną, która dotyczy wielu zakochanych par, zwłaszcza że sezon ślubny ruszy pełną parą już za kilka miesięcy. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z atrakcji przygotowanych w ramach „Ślubnych inspiracji”, zwłaszcza że w przeciwieństwie do wielu innych targów ślubnych, nasze dostępne są zupełnie bezpłatnie. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalne konkursy z nagrodami, a w niedzielę 14 lutego – słodkie upominki dla zakochanych, którzy nas odwiedzą – mówi Joanna Plata, manager Atrium Plejada.

Więcej na stronie: www.atrium-plejada.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj