Konkurs: Marry me! czyli niezapomniane zaręczny w Galerii Krakowskiej

Sposobów na oświadczyny może być wiele, a odpowiedź tylko jedna!

konkurs zaręczyny galeria krakowska

Im oryginalniejszy pomysł na przeżycie tej chwili, tym więcej emocji wzbudza u ukochanej osoby. Dla wszystkich, którzy wiedzą co zrobić, aby ich wybranka powiedziała "tak", Galeria Krakowska przygotowała konkurs „Marry me”.
Trzy najbardziej oryginalne propozycje zostaną zrealizowane w święto zakochanych (14 lutego) na terenie Galerii.

Zaręczyny, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które każda Para Młoda wspomina latami. Oprócz zakochanych i pierścionka, bardzo dużą rolę odgrywa oprawa tej niezapomnianej chwili. Dopracowywane miesiącami albo realizowane od razu po przyjściu do głowy – scenariuszy może być wiele. Ważne, aby ten, według którego zrealizujemy zaręczyny był oryginalny i wyjątkowy.

Galeria Krakowska postanowiła nagrodzić najbardziej zaskakujące pomysły na oświadczyny. Wystarczy wziąć udział w konkursie „Marry me” i do 31 stycznia 2016 roku za pośrednictwem aplikacji na profilu Galerii Krakowskiej na Facebooku lub za pośrednictwem serwisu „Przyłapani na modzie” wysłać zgłoszenie z krótkim opisem własnej, niepowtarzalnej propozycji zaręczyn.

Trzy najciekawsze z nich zostaną zrealizowane 14 lutego 2016 roku na terenie Galerii Krakowskiej i uwiecznione za pomocą filmowej oraz fotograficznej relacji! Dzięki temu ten niepowtarzalny dzień będzie można wspominać do końca życia.

Więcej informacji pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj