23 stycznia 2016, Toruń - Gala Ślubna

Już w najbliższą sobotę, 23 stycznia, w Atrium Copernicus odbędą się wyjątkowe targi, poświęcone planowaniu ślubów i wesel. Wstęp na imprezę jest nieodpłatny.

targi slubne 2016 tarnow

Gala Ślubna odbędzie się w sobotę 23 stycznia, w godzinach od 10-18, w rotundzie przy głównym wejściu do centrum oraz w jej sąsiednich pasażach. Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele branży ślubnej z Torunia i regionu.

Na miejscu będzie można spotkać i skonsultować się m.in. z dekoratorami wnętrz, cukiernikami tworzącymi artystyczne torty weselne, konsultantkami ślubnymi, właścicielami sal weselnych, zespołami muzycznymi, fotografami, fryzjerami, konferansjerami, wynajmującymi zabytkowe auta i wieloma innymi. Przedstawiciele zaprezentują swoją ofertę, jak również podpowiedzą, jak zaplanować i zorganizować ten wyjątkowy dzień. Będzie można również zapoznać się z kolekcjami najmodniejszych, najciekawszych ślubnych stylizacji, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

– Zima to czas, kiedy branża ślubna intensywnie pracuje, żeby sprostać wyzwaniom sezonu weselnego, którego najintensywniejszy okres przypada na wiosnę i lato. Uznaliśmy, że to doskonały moment by zorganizować jednodniowe targi ślubne w naszym centrum, gdzie nasi klienci w sympatycznej atmosferze, przy okazji sobotnich zakupów, będą mogli zaplanować ten wyjątkowy i magiczny dzień. W planach są nie tylko prezentacje wystawców, ale również ciekawe konkursy z nagrodami – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Udział w Gali Ślubnej w Atrium Copernicus jest bezpłatny!
Dla przyszłych Nowożeńców przewidziano bonusy, rabaty i konkursy z nagrodami.

Szczegółowe informacje nt. imprezy znajdują się na stronie internetowej centrum: www.atrium-copernicus.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj