10 stycznia 2016, Kraków Expo - Targi Młodej Pary

Wraz z początkiem 2016 roku na terenie Małopolski odbędą się największe targi ślubne w naszym województwie. Targi Młodej Pary, bo właśnie taką nazwę będzie nosiło wydarzenie, rozpoczną się 10 stycznia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO. Imprezę poprowadzi natomiast znany prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel.

Targi Młodej Pary 

Targi Młodej Pary to największa w Krakowie przestrzeń wystawiennicza licząca ponad 6000 m2 powierzchni wolnej od barier architektonicznych i 300 wystawców!

Organizatorzy zadbali nie tylko o imponującą liczbę wystawców,lecz także szereg dodatkowych atrakcji oraz imponującą oprawę multimedialną. Między innymi dzięki temu z pewnością przyciągniemy liczną grupę mieszkańców Małopolski – zapewnia Szczepan Łowiński

Czego, oprócz znanej formuły targowej, mogą spodziewać się goście odwiedzający imprezę?

Podczas Targów na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, konkursy z cennymi nagrodami oraz darmowe prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów poszczególnych dziedzin. Pokazy po części wstępnej zostaną przeniesione ze sceny do specjalnie wydzielonych sali konferencyjnych. Dodatkową atrakcją dla przyszłych par młodych z pewnością będą występy zespołów weselnych, które odbędą się w przygotowanej do tego celu części EXPO. – Zależy nam na tym, żeby pokazy poszczególnych zespołów odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach zarówno dla muzyków, jak i słuchaczy – tłumaczy Karol Klimek, drugi z organizatorów Targów. – Dzięki wydzielonej strefie zespoły będą mogły swobodnie prezentować swoje umiejętności, pozwalając innym gościom na spokojne zwiedzanie stoisk wystawców.

Wszystkie atrakcje czekają na zwiedzających już 10 stycznia 2016 roku, a bilet wstępu to koszt jedynie 20zł.

Więcej szczegółów znajdziecie na www.mlodejpary.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj