Relacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej

W piątek 24 kwietnia w Noce i Dnie Hotel & Restauracja w Konstancinie-Jeziornej (dawniej Centrum Hotelowo-Konferencyjne Alicja) odbyło się ponowne otwarcie.

Na uroczysty wieczór przybyło ponad trzystu Gości, w tym znani artyści i sportowcy m.in.: Anna Samusionek, Piotr Zelt, Marek Włodarczyk, Tomasz Iwan i Natalia Jakuła. Część oficjalną poprowadził Karol Strasburger, który przybliżył Gościom kilka nieznanych faktów i anegdot z realizacji filmu Noce i Dnie.
Wieczór upłynął pod znakiem dobrej zabawy, pysznego jedzenia i rozmów kuluarowych. Popularne covery zagrali na żywo Warsaw Dixielanders.
Relacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburger Relacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburger Relacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburger Relacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburger Relacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburgerRelacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburgerRelacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburgerRelacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburger 
Po wieczorze otwarcia dla wszystkich gości zaplanowany został świąteczny, rodzinny weekend i Rodzinny Brunch (25-26.04) pełen atrakcji. Dla dorosłych odbywały się jazdy testowe Volkswagenami, dzieci mogły skorzystać z gier i zabaw z animatorem, w ogrodzie. Na wszystkich czekały tradycyjnie piękne stoły z brunch’owymi przystawkami, daniami głównymi oraz deserami.

Relacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburgerRelacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburgerRelacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburgerRelacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburgerRelacja z uroczystego otwarcia Hotelu i Restauracji Noce i Dnie w Konstancinie-Jeziornej, samusionek, zelt, karol strasburger
Tekst i zdjęcia: Noce i Dnie, Hotel & Restauracja

Partnerami Weekendu Otwarcia Noce i Dnie Hotel & Restauracja byli: Grupa Krotoski-Cichy Dealer Roku 2014, Sagrantino Group, Grill Sklep warszawa – Weber World Partner w Polsce, J.A. Baczewski, ebobas.pl, Mice Poland, MeetingPlanner.pl, NewsGastro.pl oraz abcslubu.pl.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj