Kwiaty zostawmy na łące, a dzieciom podarujmy szczęście

Ślub jest jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Może się wydawać, że nie da się go uczynić jeszcze wspanialszym. A jednak – początek wspólnej, życiowej drogi może być okazją do działań dobroczynnych.

Kwiaty, jakie tego dnia dostaje Para Młoda, są piękne, ale nietrwałe. Dlatego coraz częściej nowożeńcy rezygnują z kwiatów na rzecz symbolicznych prezentów.

Jeśli planujecie ślub, możecie pomóc osieroconym dzieciom z SOS Wiosek Dziecięcych. Poproście swoich gości o datki lub podarki dla dzieci. To będzie prezent o wiele cenniejszy niż bukiet najpiękniejszych kwiatów, bo szczęściem jest dzielenie się.
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce niesie pomoc dzieciom osieroconym i opuszczonym, a także tym, którym grozi utrata rodziny. Misją Stowarzyszenia jest troska o zapewnienie każdemu dziecku możliwości dorastania w poczuciu miłości, szacunku i bezpieczeństwa w dobrze spełniającej swoje funkcje rodzinie. SOS Wioski Dziecięce działają w Polsce już od ponad 30 lat. W tym czasie powstały 4 wioski SOS. Obecnie mamy pod opieką 1 456 podopiecznych.

W przypadku zainteresowania tą formą pomocy prosimy o bezpośredni kontakt:
@: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 22 460 92 40

Już na początku swojej wspólnej drogi możecie zainspirować innych do zrobienia czegoś dobrego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj