14-15 luty 2015, Galeria Twierdza, Zamość - Targi Mody Ślubnej

W walentynkowy weekend, 14-15 lutego, w centrum handlowym Twierdza w Zamościu odbędą się Targi Mody Ślubnej. Dwudniowe wydarzenie utrzymane będzie w bajkowej konwencji, nawiązującej do słynnej bajki o Kopciuszku braci Grimm.

targi ślubne, targi ślubne w zamościu


Targi Mody Ślubnej w Galerii Twierdza w Zamościu to wydarzenie dla wszystkich Klientów, którzy w sobotę i niedzielę odwiedzą Galerię. Będą trwały pełne dwa dni, od rana do wieczora. Organizatorzy zapewnią mnóstwo atrakcji, takich jak: pokazy mody, konkursy z nagrodami, pokazy barmańskie, koncerty i pokazy tańca. 
 
Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 14-go lutego o godz. 13.00 prezentacją wystawców oraz koncertem zespołu EKLIPS.
Swoją ofertę zaprezentują salony sukien i garniturów ślubnych, producenci biżuterii, właściciele kwiaciarni, salonów urody i fryzur oraz producenci bielizny.
Podczas targów pary będą mogły zapoznać się także z repertuarem zespołów weselnych, które zapewnią oprawę muzyczną całości wydarzenia.

Jedną z atrakcji walentynkowego wekeendu będzie zabawa w poszukiwanie Kopciuszka. Zachęcamy do udziału w niej wszystkie nasze klientki, nie tylko Panny Młode. Po Galerii przechadzać będzie się książę z pantofelkiem, poszukujący damy, na którą bucik będzie pasował. Pani lub Panna, która okaże się „Kopciuszkiem”, będzie mogła zrobić sobie zdjęcie z księciem w iście bajkowej karocy. Otrzyma również w nagrodę tort w formie pantofelka 3D.

Zapraszamy 14 i 15 lutego do Galerii Twierdza w Zamościu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza Szukamy fotografa na ślub piątek, 27 marzec 2015 09:39 napisane przez Szukamy fotografa na ślub

    Fotograf, którego chcielibyśmy zamówić powinien oprócz wykonania dobrych zdjęć wykazać się również planem działania i głową pełną pomysłów. Zależy nam aby nasza sesja ślubna była wyjątkowa. Czy w takim razie warto nawiązać współpracę z fotografem z Częstochowy?

Skomentuj