11 stycznia 2015, Biała Podlaska - XIV Wielka Gala Ślubna

Planujesz ślub i wesele? W ciągu jednego dnia i w jednym miejscu dowiesz się wszystkiego na temat przygotowań do tego dnia.

W dniu 11 stycznia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 5 w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 30 odbędzie się XIV Wielka Gala Ślubna zorganizowana przez portal ślubno-weselny www.slubwbialej.pl.
W poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez blisko 40 wystawców zapoznało się ok. 0,5 tys. zwiedzających. Gala ślubna to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, a także wszystkich którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku.

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, zamówić zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu ślubu. Targi to nie tylko prezentacja firm i produktów, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających. To także szansa na udział w konkursach i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy wesela wartej kilka tysięcy złotych – mówi Przemysław Trawicki z portalu Ślub w Białej, organizator targów.

Udział w losowaniu będą mogły wziąć udział osoby, które skompletują wszystkie kupony ze Słowa Podlasia.
Targi ślubne rozpoczną się o godzinie 11:00, a zakończą ok. 18. Całe wydarzenie poprowadzi konferansjer Wojciech Nikoniuk.

Główną atrakcją imprezy są pokazy kolekcji ślubnych i wieczorowych, które przyciągają tłumy zainteresowanych nowinkami w świecie mody. Dodatkowo wśród atrakcji organizatorzy wymieniają koncert zespołu Mariall, przepowiadanie przyszłości przez wróżkę Olgę, zdjęcia w fotobudce, degustację wyrobów prosto z Cukierenki od Walentynki a także degustację potraw Dworu Droblin.

Plan gali
11.00 Uroczyste otwarcie gali
13.00 Pokaz mody ślubnej Salon Sukien Ślubnych La Novia
14.00 Konkurs (quiz z nagrodami)
15.00 Pokaz mody ślubnej i wieczorowej Atelier Sylwia Reda
15:45 Koncert zespołu muzycznego Mariall
17.00 Pokaz mody ślubnej Salon Sukien ślubnych La Novia
17.30 Wręczenie nagród (nagroda główna, nagroda za 2 i 3 miejsce)

Więcej informacji na stronie www.slubwbialej.pl - zakładka targi ślubne 2015.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj