9 października 2014 - pokaz mody kolekcji Boho na sezon jesień/zima 2014 w Dolinie Cedronu

Zapraszamy serdecznie do Doliny Cedronu w Leńczach na wyjątkowy pokaz mody kolekcji Boho jesień/zima 2014, prezentacje produktowe Decoroom, wspólne rozmowy przy stole z „Etniki”.

Jak dojechać do Doliny Cedronu?
Możecie do Doliny Cedronu dojechać własnym transportem - poniżej mapa z zaznaczoną lokalizacją Doliny Cedronu.

mapa dojazdu na targi ślubne


Program wieczoru
17:30 – Powitanie gości grzanym winem i otwarcie Bazaru przez Decoroom
18:00 – Pokaz mody BOHO we wnętrzach zabytkowego Spichlerza
18:30 – Przekąski z JIR Catering i zakupy na parterze Spichlerza
19:00 – „Etniczna” zupa dyniowa przy wspólnym stole w ogrodzie
19:30 – Ogniska i relaks przy muzyce

Kontakt i dane teleadresowe:
Leńcze 239 (Dwór w Leńczach) 
• +48 507 079 443
• +48 535 926 949
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• www.dolinacedronu.com

wesele i ślub w spichlerzu


Dorota Nowakowska, współorganizator Trend Bazar, Winsa - Agencja Ślubna (www.winsa.pl) prezentuje program wieczoru.

Małgosia Bochenek, projektantka mody i twórczyni marki Boho (www.boho.lu)

Boho zaczyna jesień w pięknym stylu. Początek października to dla nas zapach dymu i mokrej ziemi w powietrzu. Z czym jeszcze kojarzy nam się jesień? Z ogniskiem, ciepłą zupą dyniową, grzanym winem i bliżej nieokreśloną tęsknotą… To wszystko postaramy się pokazać podczas wyjątkowego wydarzenia. Już 9-ego października zapraszamy na pokaz jesienno-zimowej kolekcji Boho. Wszystko odbędzie się w Dolinie Cedronu, miejscu gdzie natura i człowiek pięknie ze sobą współdziałają. Stadnina koni, dworek i odremontowany spichlerz stanowią idealne tło dla kolekcji i całej estetyki naszej marki. Po pokazie, w plenerze, czekać już będzie wielki stół z ciepłą zupą i pieczoną kukurydzą, przyozdobiony najpiękniejszymi jesiennymi kwiatami. W tle sączyć się będą dźwięki gitary akustycznej. Będziemy gościć niezwykłych gości, w tym hrabinę Alexandrę Tolstoy, naszą londyńską ambasadorkę.

Andrzej Wójcik, Radek Wikar, wzorcownia produktowa Decoroom (www.decoroom.pl)
Trend Bazar to inicjatywa, która połączy na jeden wieczór różne dyscypliny z przestrzeni estetycznych, w wyjątkowym miejscu, Dolinie Cedronu – malowniczo położonym, zabytkowym kompleksie w Leńczach. Chcemy przenieść ludzi na kilka chwil z miejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu – na zielone wzgórza. Zderzyć rozbiegane myśli z rozległą przestrzenią i zapachem skoszonego siana. Czy są lepsze okoliczności do kontemplacji piękna niż łagodne linie krajobrazu? Boho, Dolina Cedronu, Etnika, Decoroom, In-teoria, Undesign i inni – estetyczny kolektyw ludzi i firm, zebrany, by stworzyć na tą wyjątkową okazje, jaką jest zaproszenie znajomych, klientów i przyjaciół, wspólną przestrzeń oddziałującą na nasze zmysły: Kasia ugości nas w pieczołowicie odrestaurowanym XVIII wiecznym Spichlerzu; Gosia zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję mody; Dusia z Ingą stworzą przestrzeń relaksu; Ania zaspokoi nasze podniebienia i uwolni języki do rozmów; Andrzeje z Radkiem zaskoczą niebanalnością formy przedmiotów codziennego użytku; Grzegorz pokaże sztukę przemiany zwykłych przedmiotów w zjawiskowe lampy. Będzie kwieciście, smacznie, zaskakująco, towarzysko – pięknie. Oczywiście wszystko, co nas zauroczy będzie można kupić – to przecież Trend Bazar!

Katarzyna Kuchejda, inicjatorka Doliny Cedronu (www.dolinacedronu.pl)
Nie ma nic bardziej satysfakcjonujacego, niż móc gościc u siebie utalentowanych przyjaciół i razem z nimi współtworzyć spontaniczne akcje. Każdy z nas na codzień zajmuje się czymś innym, ale okazuje się, że na każdym kroku nasze drogi przecinają się. Cel zawsze jest jeden, jeśli energia jest dobra. Nawet jeśli tym razem cel z pozoru jest błahy – chcemy wspólnie ze znajomymi powitać nadchodzącą jesień. Przy tym nasycić wzrok pięknem przedmiotów – efektów naszej pracy – na tle świata przyrody (oby tylko jesień nie spłatała nam figla…). Projektowanie, moda przywodzi zazwyczaj na myśl obrazy: wielkiego miasta, miejskiego pędu, zgiełku i blichtru, kojarzy się z panteonem gwiazd. Spróbujemy przeciwstawic tym obrazom inne, które bardziej pasują do naszego nastroju – zadumania nad kondycją naszej duszy i pięknem otaczającej nas natury. Zainspirowani współczesnymi trendami, instynktownie podążamy w kierunku wspólnotowych działań – naszych gości zaprosimy do wspólnej biesiady przy długim stole. Będziemy podawać smaczny i prosty posiłek, bo wiemy, że to, co naprawdę cieszy, to wspólnie spędzony czas i rozmowa. Jeśli do tego odbywa się przy świetle świec i przy artystycznie udekorowanym stole… Co nas, dzieci natury, bardziej magnetyzuje, niż kontemplowanie żywego ognia? Na koniec wieczoru zapłoną ogniska, tak, żeby każdy z nas mogł zabrać ze sobą do domu zapach jesieni na włosach. Chcemy zatrzymać tę chwilę.

partnerzy targów ślubnych
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj