VIII Pomorska Gala Ślubna - Hotel SPA FALTOM w Rumii 23 listopada 2014

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać wytworne suknie, ciekawe dekoracje, biżuterię jak również skosztować czekolady płynącej z pięknej fontanny, degustować tort weselny czy podziwiać piękne auta do ślubu, zdjęcia ślubne, przepiękne wiązanki ślubne.

Organizowana przez nas Pomorska Gala Śluba to przede wszystkim elegancka forma, kameralne wnętrza hotelu, wiele atracji i duża ilość wartościowych nagród takch jak np. nagrody główne na poprzednich Galach suknia ślubna Cymbeline Paris do wartości 5000 zł, suknia Pronovias Barcelona, suknia Sincerity. Atrakcje takie jak pokazy sukni ślubnych renomowanych światowych firm, występy artystów, konkursy. Dodatkowym atutem jest możliwość porozmawiania i ewentualnego podpisania umowy z wystawcami w spokojnym miejscu przy kawie, herbacie i kruchym ciasteczku.
W tym roku również nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów makijażu, tańca, najnowszych kolekcji sukni ślubnych i dodatków ślubnych.

Zapraszamy przyszłe Pary Młode do wzięcia udziału w VIII Pomorskiej Gali Ślubnej, która odbędzie się w Hotelu SPA FALTOM w Rumii 23 listopada 2014.

Zapraszamy także wszystkich dotychczasowych i nowych wystawców do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Zachęcamy wszystkie salony ślubne do zaprezentowania sukni na modelkach, a inne firmy do prezentacji na scenie najnowszych trendów, zespoły muzyczne do niezapomnianych występów, barmanów do zrobienia show!

PomorskaGalaSlubna.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj