Otwarty Dzień Ślubny w andel’s Hotel Łódź

Łódź, 02 marca 2014 r. - andel's Hotel Łódź zorganizował po raz kolejny Otwarty Dzień Ślubny.

Wyjątkowe spotkanie zainteresowanych tematyką ślubną z firmami z branży ślubnej, połączone z prezentacją sal przygotowanych na przyjęcie weselne, apartamentu dla Nowożeńców, oferty Centrum SPA i Fitness skySPAce oraz konsultacje z profesjonalnym zespołem andel’s Hotel Łódź.

Wykonanie dekoracji: Pracownia Azea, Łódź
Zdjęcia: Marcin Romański / www.marcinromanski.com
Wykonanie dekoracji: Pracownia Azea, Łódź


Otwarty Dzień Ślubny odbył się 2 marca 2014 r., w godz. 11:00-16:00. andel’s Hotel Łódź już po raz kolejny zaprezentował sale przygotowane na przyjęcie z weselnym ustawieniem stołów i aranżacją kwiatową, apartament dla nowożeńców, doskonałe na relaks i wspólne chwile Centrum SPA i Fitness skySPAce oraz najnowsze trendy w modzie ślubnej. Zaprezentowali się również partnerzy z branży ślubnej - fotografowie, cukiernicy, floryści, muzycy, wizażystki.

relacja z andelsa2 galpinski (7)

relacja z andelsa2 galpinski (12)
relacja z andelsa2 galpinski (1)

relacja z andelsa2 galpinski (2)

relacja z andelsa2 galpinski (16) relacja z andelsa2 galpinski (15) relacja z andelsa2 galpinski (5)
Zdjęcia: Sebastian Glapiński

 

Wesele szyte na miarę w najlepszym hotelu w Polsce.
Dzień Ślubu to niezapomniane wydarzenie w życiu. Dlatego powinno być zaplanowane szczegółowo i z niezwykłą starannością. Zabytkowe detale dawnej przędzalni połączone z nowoczesną architekturą budują niepowtarzalną atmosferę i klimat tego miejsca.
andel’s Hotel Łódź to unikatowe miejsce, które zachwyca swoim designerskim stylem. Współczesny design w bardzo kontrastowy i oryginalny sposób harmonizuje z historyczną budowlą, tworząc niezwykłą atmosferę. Każde przyjęcie weselne jest traktowane wyjątkowo i ze szczególną troską, a indywidualni koordynatorzy służą radą i pomocą od pierwszego spotkania aż do zakończenia bankietu.

Autor: Hotel andel's, Łódź / www.vi-hotels.com/pl/andels-lodz

 

 

 

Zdjęcia:
Marcin Romański / www.marcinromanski.com
Sebastian Glapiński

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj