Klipsy do usuwania hybryd. Dlaczego warto?

Klipsy do usuwania hybryd znacząco skracają czas, jaki musisz poświęcić na pozbycie się lakieru. Praktyczne, wygodne, estetyczne. Sprawdź sama, dlaczego zdecydowanie warto na nie postawić!

paznokcie manicure hybrydy usuwanie hybryd klipsy do hybryd uroda i zdrowie porady lakier do paznokcie usuwanie lakieru hybrydowego estetico.pl

Usuwanie lakieru hybrydowego dla niejednej kobiety stanowi dość poważny problem. Choć same paznokcie hybrydowe cieszą się coraz większą popularnością — są znacznie trwalsze od standardowego lakieru (który znika z płytki paznokcia w przeciągu trzech, czterech dni), wyglądają estetycznie i schludnie — ich ściąganie bywa kłopotliwe. Jedną z metod ściągania hybryd są klipsy, o których zaletach i zastosowaniu opowiemy dziś nieco szerzej. 

USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO. METODY 

Nie od dziś wiadomo, że przesadnie częste robienie hybryd może prowadzić do osłabionych, kruchych i łamliwych paznokci. Jeśli jednak zadbasz o odpowiednią pielęgnację płytki paznokcia, spokojnie uda Ci się uniknąć takiego, bez dwóch zdań nieporządnego, stanu rzeczy. 

Usuwanie lakieru hybrydowego za pomocą acetonu to metoda, po którą latami sięgały niemalże wszystkie fanki paznokci hybrydowych. Jest tania i łatwa do przeprowadzenia w domu, ale wiele pań zniechęciło się do niej. Dlaczego?

Główną przyczyną są nużące i zajmujące przygotowania, których wymaga usunięcie lakieru hybrydowego. Klipsy rozwiązują ten problem - dodaje Joanna Miś - kosmetolożka, redaktorka serwisu o urodzie - estetico.pl.

KLIPSY DO USUWANIA HYBRYD. ROZWIĄZANIE, NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ. 

Klipsy już na pierwszy rzut oka wydają się wymarzonym, doskonałym rozwiązaniem. Nawet owijanie każdego paznokcia z osobna folią aluminiową i odczekiwanie, aż aceton rozpuści lakier jest kłopotliwe i czasochłonne. Z kolei inwestycja we frezarkę najprawdopodobniej Ci się nie zwróci, a nie jest to w gruncie rzeczy zachęcająco tani gadżet. Bieganie do kosmetyczki, aby zdjęła lakier hybrydowy z paznokci jest, jak można się domyślać, ostatnią rzeczą, na którą miałabyś ochotę. 

Klipsy do ściągania hybryd pozwolą Ci oszczędzić czas i pieniądze. Zostały wykonane w taki sposób, aby ich stosowanie było przyjemne, proste, bezproblemowe. Coraz liczniejsze konsumentki doceniają atuty klipsów i sięgają po nie. 

CO PRZYCIĄGA DO NICH KLIENTKI? 

Sekret popularności klipsów do ściągania hybryd tkwi nie tylko we wcześniej już wymienionych, niewątpliwych zaletach tego produktu. Klipsy wyglądają profesjonalnie. Stosując je, możesz dosłownie poczuć się, jakbyś była w salonie kosmetycznym. Ten pomysłowy i innowacyjny produkt jest również wielokrotnego użytku. Wybierając nieco droższe klipsy od wiodących marek w dziedzinie paznokci hybrydowych, gwarantujesz sobie jakość i trwałość. Klipsy posłużą Ci przy niejednym ściąganiu lakieru. 

SPOSÓB ZASTOSOWANIA

Pozbywanie się lakieru hybrydowego z płytki paznokcia jeszcze nigdy nie było tak proste i sprawne, jak z pomocą klipsów. Proces jest niezwykle krótki, trwa zaledwie dziesięć minut. Raz na zawsze możesz pożegnać się ze żmudnym, niekomfortowym owijaniem paznokci folią — metodą, przysparzają więcej kłopotów niż korzyści. Z wykorzystaniem klipsów wystarczy, że nasączyć wacik acetonem, przyłożysz do płytki paznokcia, zamocujesz klipsem. Gotowe! Odczekaj dziesięć minut. Aceton bezproblemowo rozprawi się z twoim lakierem. 

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ? 

Zanim przystąpisz do usuwania lakieru, za pomocą bloku polerskiego zmatuj kolor na płytce paznokcia. Jeśli po odczekaniu zalecanego czasu na Twoich paznokciach pozostaną resztki lakieru, sprawnie usuń je, używając drewnianego patyczka lub metalowego kopytka. 

EFEKTY 

Lakier gładko odchodzi od paznokci już za pierwszym namoczeniem. Zdecydowanie skraca to czas pracy, względem standardowej metody, jaką jest owijanie palców folią. Co więcej, klips dociska wacik do paznokcia, co sprawia, że takie usuwanie lakieru hybrydowego jest dużo skuteczniejsze. Klientki zwracają uwagę na to, aby wybierać klipsy z zaciskiem, a nie tunelowe, ponieważ nie są one aż tak skuteczne. 

ZALETY KORZYSTANIA Z KLIPSÓW DO USUWANIA HYBRYD 

Wykorzystując klipsy, usuwanie hybryd nie stwarza już żadnych komplikacji. Panie, które raz spróbowały tej metody, nie potrafiłyby się z nią rozstać. A oto najważniejsze zalety tego produktu: 

  • Oszczędność czasu. Usuwając lakier hybrydowy klipsami skracasz czas pracy i zwiększasz skuteczność. 
  • Cena. Klipsy są wielokrotnego użytku, a kosztują naprawdę niewiele. Zazwyczaj sprzedawane są w zestawach z dziesięcioma sztukami. 
  • Profesjonalny wygląd klipsów. 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj