Manicure ślubny - porady eksperta

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Każda Panna Młoda chce, aby wszystkie szczegóły były idealnie dopracowane. Jaki więc manicure wybrać, aby w ten dzień wyglądać olśniewająco?

french manicure, femmalium med spa

W ofercie salonu Femmalium Med  Spa znajdują się 3 najczęściej wybierane przez przyszłe Panny Młode rodzaje stylizacji paznokci. Manicure klasyczny z malowaniem, manicure hybrydowy, oraz stylizacja żelowa. Przygotowania trwające kilka miesięcy i dużo spraw, które trzeba załatwić na ostatnią chwilę, stanowią wyzwanie. Kiedy czas na manicure? W salonie Femmalium wysoko wykwalifikowani specjaliści proponują, aby na ten dzień wybrać długotrwały manicure hybrydowy, bądź w przypadku zniszczonych, krótkich paznokci stylizację paznokci żelem.
Za pomocą żelu budującego jesteśmy w stanie przedłużyć, wzmocnić lub odbudować paznokcie, sprawiając, że stylizacja będzie pięknie wyglądać w dniu ślubu, a także długo po nim, na przykład podczas podróży poślubnej. Nie musimy martwić się o czas dzień przed ślubem, gdyż ten manicure wykonać można nawet kilka dni przed uroczystością. Jest to niezmiernie wygodna i trwała forma, która posiada rzeszę wiernych klientek. Dostępna jest także szeroka oferta dodatków i zdobień, która perfekcyjnie wykończy, doda blasku lub urozmaici manicure ślubny.

femmalium med spa, manicure, french
Ponadczasowym zdobieniem jest french, czyli manicure francuski. Jednak istnieje alternatywa w postaci bardzo modnego „baby boomera”, czyli paznokci ombre z białą końcówką. Jeśli zdecydujemy się jednak na jednolity kolor, idealnym połączeniem będzie opalizujący efekt syrenki, który olśni każdego. Dostępna jest również wszelaka biżuteria na paznokcie, kryształki bądź wzory malowane ręcznie, czy odbijane ze stempli. Bardzo popularne w ostatnim czasie są też naklejki wodne, które uzupełniają każdą stylizację w motyw kwiatowy czy zdjęcie.
Zapewniamy, że z Femmalium Med  Spa każda przyszła panna młoda wyjdzie z pięknymi dłońmi, a także z uśmiechem, który dodatkowo ozdobi ten wspaniały dzień.


Tekst: Żaneta Kaczor, Technik usług kosmetycznych, Stylistka paznokci i rzęs w Femmalium Med SPA, w Krakowie
www.femmalium.eu
logo, femmalium, med spa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

Skomentuj