Spojrzenie mówiące... Tak!

Dzień ślubu to moment szczególny. Zwłaszcza wtedy każda kobieta pragnie wszystkich zachwycić swoim pięknym wyglądem.

Tego dnia czeka ją wiele momentów pełnych emocji, głębokich spojrzeń w oczy... teraz jest sposób, żeby olśnić gości jeszcze piękniejszą oprawą oczu. Wystarczy sięgnąć po metodę trwałego przedłużania i pogrubiania rzęs, która otuli je pięknymi, długimi i gęstymi rzęsami. Specjaliści Nouveau Lashes wiedzą co zrobić, żeby w tym szczególnym momencie życia kobiety czuły się piękne i wyglądały olśniewająco.


Każda nowa rzęsa wykonana z poliestrowo-jedwabnego włókna doklejana jest na całej długości naturalnej rzęsy, a nie tylko u nasady. Tak przedłużone i pogrubione rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie, nie wichrzą się i są zawsze równo ułożone. To jedyna metoda aplikacji, podczas której można otwierać oczy. Jej ogromnym atutem jest klej. Nie wypłukuje się i nie wykrusza. Jest całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu. Nie podrażnia i jest bezwonny.


Ogromną jej zaletą jest także to, że pozwalają zapomnieć o istnieniu maskary. Rzęsy są także wodoodporne, więc ani deszczowa pogoda ani nadmiar wzruszenia nie będą miały wpływu na ich doskonały wygląd. Dodatkowo Nouveau Lashes proponuje rzęsy w najmodniejszych odcieniach tego sezonu. Niepokojący fiolet nocnego miasta, głęboka czerwień szlachetnego wina, kryształowa zieleń szmaragdów i drapieżny granat wzbogacają kolekcję opartą na klasycznej czerni. Wyrazistość koloru podkreśla się poprzez ich przeplatanie z rzęsami ciemnymi.

- Aplikacja umożliwia przedłużenie i zagęszczenie rzęs nawet o 50%

- Doklejane rzęsy są dostępne w różnych długościach, grubościach i odcieniach

- Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący

- Pozwala zapomnieć o istnieniu maskary

Autor: Biar Beauty Group
Fot.: Biar Beauty Group

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj