Chabrowy powiew lata.... Makijaż ślubny w kolorze błękitu.

Tym razem inspiracją makijażu ślubnego stały się polne kwiaty.
Pani Młoda wybrała nietypową, krótką suknię, a do niej bukiet z chabrów.

Lekka, figlarna i pełna dziewczęcego wdzięku sukienka, doskonale zgrała się z typem urody i osobowości samej Panny Młodej, a forma i kolorystyka kwiatów dodatkowo ożywiła i zdynamizowała całą kompozycję!!!


Pomysł na makijaż i stylizację ślubną przyszedł naturalnie i był czystą konsekwencją powyższej kompilacji. A zatem: makijaż oczu utrzymany w kolorze jasnego beżu i błękitu, a zewnętrzne kąciki oczu wzmocnione szafirowym granatem. Wyjątkowy efekt uzyskano stosując dwa eyelinery: szafirowy oraz w kolorze chabru z drobinkami połyskującego brokatu. Całości dopełniają sztuczne rzęsy, które nadały wyrazistości spojrzeniu. Linia kości policzkowych została uwydatniona przez zastosowanie różu, a usta delikatnie rozświetlone błyszczykiem w podobnej tonacji.


Również i fryzura konsekwentnie domyka wizerunek naszej Panny Młodej. Dlatego też upięcie włosów jest lekkie i zwiewne, spontaniczne i naturalne - efekt pofalowanych, ale nie skręconych loczków, pomiędzy które wpleciono cieniutkie pasma tkanin.

Na sam koniec, mało konwencjonalny manicure francuski z użyciem szafirowego granatu. No ......i......, żeby nie zapomnieć: do całości - bukiecik z polnych kwiatów - rzecz jasna- główna przyczyna chabrowego zamieszania......., a czemuż by nie!!??!!

Gotowość pełna......ceremonię czas zacząć!!!

Autor: Beata Augustyniak make-up & hairstyling
www.bastudio.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj