Torty weselne ręcznie malowane

Ręcznie zdobione lub malowane torty ślubne powoli zaczynają pojawiać się na ślubach osób ceniących sobie indywidualizm i prawdziwą sztukę.

Miejmy nadzieję, że ich wykonanie zyska więcej zwolenników. Właściwie w rękach uzdolnionego cukiernika może powstać każde wymarzone malowidło Począwszy od kwiatowych akcentów, przez folkowe detale, na bardzo precyzyjnych ornamentach kończąc.

 Tort ślubny ręcznie malowany


Pomysł na malowane torty pojawił się jakiś czas temu, można je już spotkać w realizacjach wielu dobrych i utalentowanych cukierników. Kluczem są zdolności artystyczne.
Torty ręcznie malowane są oczywiście w pełni jadalne. Farby spożywcze maja wszelkie certyfikaty i pozwolenia, aby je spożywać. Nanosi się je tak, jak na płótno różnymi wielkościami pędzli służących do dekoracji tortów.

Tort weselny ręcznie zdobiony
Fot: Atelier Pryzmat


Ciasteczka ręcznie malowane.
Jeśli nie jesteście smakoszami tortów - można je zastąpić ciasteczkami czy cupcakes, które można ręcznie pomalować w ten sam sposób. Torty i ciastka ręcznie zdobione to alternatywa dla tortów dekorowanych masami cukrowymi lub karmelem. To tez pomysł na zrealizowanie swoich słodkich marzeń. To też gwarancja, że oryginał jest tylko jeden.

Tort weselny ręcznie zdobiony
Fot:Atelier Pryzmat


Tekst i wykonanie tortów: Ewa Sentysz, Laura Cupcakes

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj