Ślub w Zatoce Wraku na Zakynthos

Wyobrażając sobie ślub na plaży wielokrotnie ukazuje nam się przed oczami piękna plaża z białym jak puder piaskiem, a także szmaragdowo-turkusowe morze. Gdyby tak jeszcze dodać palmy lekko kołyszące się na wietrze to wówczas dla wielu z nas obraz ten zdecydowanie stałby się spełnieniem marzeń.

ślub za granicą, ślub na zakynthos
Ślub na Zakyntos

Takich miejsc jak to z naszej wyobraźni jest wiele na świecie. Problemem jest jednak to, iż położone są one zazwyczaj na drugim końcu świata, a co za tym idzie, ślub na takiej egzotycznej plaży to niemały wydatek. O ile śluby we dwoje są bardzo popularne, to jednak wielu z nas chciałoby, aby w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli nam najbliżsi. Dlatego też ślub na egzotycznej plaży na drugim końcu świata zdecydowanie nie jest dla każdego z nas.
Marzenia są jednak po to by je spełniać. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich marzących o ślubie w egzotycznej scenerii! Ślub na białej plaży, z dala od ludzi, w otoczeniu turkusowej wody oraz majestatycznych klifów. A gdzie? Na greckiej wyspie Zakintos (Zakynthos)! Wsiadacie w samolot i za niecałe 3 godziny jesteście na tej magicznej wyspie. Ślub na Zakintos (Zakynthos, Zante) przeznaczony jest na każdą kieszeń. Dzięki temu możecie zabrać ze sobą rodzinę i przyjaciół, aby mogli uczestniczyć w dniu Waszego ślubu.

Oferowane przez nas miejsce ślubu znajduje się w Zatoce Navagio Bay tuż obok słynnej z pocztówek i kalendarzy Zatoki Wraku, która jest najbardziej popularnym miejscem wyspy. Ślub odbywa się na prywatnej plaży z białym, żwirkowym piaskiem pod stopami. Do zatoki Państwo Młodzi wraz z najbliższymi przypływają prywatną łodzią. Od momentu wejścia na pokład zaczyna się wielka przygoda. Ślub w Zatoce Wraku z całą pewnością zapewni Wam olbrzymią dawkę adrenaliny. Jest wielką ucztą dla zmysłów. A sesja fotograficzna jest jedną z najpiękniejszych, jakie można sobie wyobrazić. Dowodem na to są zdjęcia ze ślubu naszych sympatycznych Par, Natalii i Łukasza oraz Martyny i Tomka. Może i Wy się skusicie na ślub w tych nieziemskich widokach?

ślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, zatoka wrakuślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, ślub na zakynthosślub za granicą, ślub na zakynthos

Tekst: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events - organizacja ślubów za granicą
www.turquoiseinspiration.com

www.slubnazakynthos.pl

www.slubwgrecji.eu

Zdjęcia: Nick Kontostavlakis

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj