Ślub za granicą - kameralne wesele na sekretnej greckiej wyspie Cameo

Chcecie poznać przepis na bajkowy i wyjątkowy ślub? Dwa przepełnione do siebie miłością serca, oraz przepiękna i niepowtarzalna sceneria to gwarancja na spełnienie Waszych marzeń!

Jednym z takich nieziemskich miejsc, w którym zakochani mogą wypowiedzieć sakramentalne "TAK" jest bez wątpienia urzekająca mała wysepka Cameo, znajdująca się u wybrzeża greckiej wyspy Zakynthos.
Już z daleka wysepka ta rzuca się w oczy dzięki swoim charakterystycznym atutuo – kształtem oraz długim, drewnianym mostem łączącym ląd z wyspą. Naturalne, a zarazem unikalne piękno samej wyspy i jej otoczenia przyciąga jak magnez Pary z całego świata, które właśnie w tak malowniczym otoczeniu pragną wstąpić w związek małżeński. Cameo od kilku lat jest numerem jeden na Zakynthos, gdzie najwięcej organizuje się ślubów oraz bajkowych sesji zdjęciowych.

ślub w grecji, ślub za granicą, ślub na wyspie cameo, ślub na plażyWyspa Cameo

Położenie wyspy z dala od lądu daje poczucie prywatności. Nie ma na niej wielu turystów. Co więcej, wyspę można wynająć na użytek prywatny na czas ceremonii. Długi, drewniany most, który jest jedyną drogą z lądu na Cameo, jest niemałą atrakcją dla uczestników ślubu oraz najczęściej fotografowanym punktem podczas sesji zdjęciowej. Po pokonaniu mostu, Narzeczonych oraz gości czeka kolejna atrakcja – wspinaczka po schodach do głównego wejścia na Cameo. Ze względu na dość utrudniony sposób dostania się na wyspę, zaleca się założenie wygodnego i płaskiego obuwia. Jednakże wyrzeczenia te są warte tego, co zobaczymy po dotarciu na szczyt – przepiękne widoki rozpościerające się na Zakynthos, a także samą wyspę Cameo. Widoki te w połączeniu z promieniami zachodzącego słońca są gwarancją na idealną sesję zdjęciową.

ślub w grecji, ślub za granicą, mostek prowadzący na wyspęMostek prowadzący na wyspę Cameo

Po zrobieniu kilku zdjęć, Państwo Młodzi schodzą w dół schodkami wiodącymi do żwirkowej plaży, przy której czekają na nich goście. Ślub odbywa się na kamiennym podłożu, tuż przy brzegu morza. Cisza, spokój, szum morza i wiatr rozwiewający białe tiule łączące jeden koniec wyspy z drugim, promienie słońca odbijające się i połyskujące w turkusowej wodzie – czyż można wymarzyć sobie lepsze miejsce na zjawiskowy ślub?

ślub w grecji, ślub za granicą, ślub na plażołtarz ślubny na plaży, ślub w grecji, ślub za granicą, ślub na wyspie cameo, ślub na plażyślub w grecji, ślub za granicą, ślub na plaży

Po zakończeniu ceremonii zaślubin, Państwo Młodzi pozują do zdjęć, a goście relaksują się przy jedynym na wyspie barze popijając drinki. Większość Par decyduje się na organizację przyjęcia na Cameo, dzięki czemu, ta odizolowana wyspa zaczyna tętnić życiem. Przyjęcie niestety trwa tylko do późnych godzin wieczornych, ze względu na bezpieczeństwo uczestników ślubu. Musimy ciągle mieć na uwadze to, iż gości czeka przeprawa przez drewniany most. Mimo tego, co roku wiele Par decyduje się na ślub i przyjęcie właśnie w tym magicznym miejscu. Tak więc, jeżeli marzycie o ślubie na "odludnej" wyspie greckiej, zapraszamy na Cameo!

Tekst i zdjęcia: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration
www.turquoiseinspiration.com

ślub w grecji, ślub za granicą, sesja ślubna na plażyślub w grecji, ślub za granicą, sesja ślubna na plażyślub w grecji, ślub za granicą, sesja ślubna na plażyślub w grecji, ślub za granicą, sesja ślubna na plażySesja ślubna na wysepce Cameo

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj