Malta - miejsce na ślub o każdej porze roku

Kiedy u nas za oknami zimny wiatr zrywa ostatnie liście z drzew, kiedy słońca jest jak na lekarstwo, a z nieba siąpi deszcz, niecałe 3 godziny samolotem od Polski, mieszkańcy pewnej małej wyspy cieszą się nadal ciepłem i promykami słońca. Mowa oczywiście o Malcie!

Ślub na malcie, ślub za granicą

Położenie wyspy na Morzu Śródziemnomorskim w subtropikalnym klimacie sprawia, że zima na Malcie jest umiarkowana, a lato suche i gorące. Słoneczna i przyjemna aura zaczyna się już od kwietnia i trwa aż do końca listopada. Dzięki temu, Malta jest doskonałym miejscem na ślub w połączeniu z podróżą poślubną praktycznie o każdej porze roku!

Malta ma do zaoferowania nie tylko malownicze scenerie, ale również majestatyczne, antyczne posiadłości, w których na wypadek niepogody lub upału, a także w okresie zimowym możemy zorganizować dla was prawdziwie bajkowy ślub!
Zimą - od grudnia do początku marca - średnia temperatura powietrza nie spada poniżej 14°C. Słońce delikatnie przygrzewa i zdarzają się dni, kiedy temperatura wzrasta nawet do 18 stopni! Zimą proponujemy ślub w jednym z ekskluzywnych pałaców lub posiadłości:

Ślub na malcie, ślub za granicą ślub w pałacuŚlub na malcie, ślub za granicą ślub w pałacuŚlub na malcie, ślub za granicą ślub w pałacuŚlub na malcie, ślub za granicą ślub w pałacuŚlub w pałacu na MalcieŚlub na malcie, ślub za granicą ślub w winnicyŚlub w winnicyŚlub zimą na Malcie w winnicyŚlub zimą na Malcie w winnicyŚlub i przyjęcie zimą

Wiosna zaczyna się na Malcie już dużo wcześniej aniżeli w Polsce. Już w marcu drzewa i kwiaty zaczynają rozkwitać, a słońce mocniej zaczyna przygrzewać. Średnia temperatura powietrza od marca do maja waha się od 18-24°C. Już od początku kwietnia możemy zorganizować ślub w plenerze. Wiosna jest również doskonałym okresem na wypoczynek na Malcie. Unikniecie wówczas długich kolejek na prom odpływający na Gozo lub Comino, kolejek do sławnej wioski Popeye i wielu innych atrakcji wyspy.

Ślub na malcie, wyspa gozoŚlub na malcie, wyspa gozoWyspa GozoŚlub na malcie, Popeye Ślub na malcie, PopeyePopeye

Lato na Malcie jest upalne i temperatura przekracza 30°C. To idealny okres na ślub na plaży oraz ślub w jednym z urokliwych miejsc na Gozo lub Comino. Dla osób szukających schronienia przed upałem proponujemy jeden z ekskluzywnych pałaców lub winnicę, gdzie w cieniu winorośli możecie świętować Wasz wielki dzień.

Ślub na malcie, ślub w winnicy latemŚlub na malcie, ślub w winnicy latemŚlub w winnicy wiosną i latemŚlub na malcie, ślub na plażyŚlub na plażyŚlub na malcie, ślub na plaży

Jesień, podobnie jak wiosna jest doskonałym sezonem na ślub oraz podróż poślubną. Średnia temperatura wynosi 24°C, ale jeszcze w listopadzie zdarzają się upalne dni. Jesienią możemy zorganizować dla Was ślub w plenerze lub w prywatnej posiadłości.

Ślub na malcie, ślub w historycznym miejscuŚlub na malcie, ślub w historycznym miejscuŚlub w historycznym miejscuŚlub i wesele na malcie, ślub w historycznym miejscuPrzyjęcie weselne w historycznym miejscuŚlub i wesele na malcie, ślub w historycznym miejscuPrzyjęcie weselne w historycznym miejscuŚlub na malcie, ślub i wesele w winnicy Ślub na malcie, ślub i wesele w winnicyŚlub i wesele w winnicyŚlub na malcie, ślub za granicą ślub w winnicy

Ślub na Malcie, to nie tylko gwarancja dobrej pogody, malowniczych widoków i błogiego wypoczynku. To również gwarancja na niecodzienną sesję fotograficzną w plenerze.

Nie macie pomysłu na ślub?
Skontaktujcie się z nami, a pomożemy Wam zorganizować ślub marzeń na Malcie!

Tekst i zdjęcia: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events - organizacja ślubów za granicą
www.turquoiseinspiration.com

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj