Idealne miejsce na ślub? Znaleźliśmy je dla Ciebie

Im ciekawiej, tym lepiej. Organizacja ślubu pochłania sporo czasu. Młodej parze zależy na tym, aby każdy z zaproszonych gości, był zadowolony, a sama uroczystość przeszła do historii. Na miejsce ślubu wybierane są coraz częściej odległe zakątki. Liczy się pomysł. Ślub w romantycznym pałacu, w otoczeniu egzotyki czy na plaży? Nie wiesz który wybrać, nasz przewodnik może okazać się pomocny.

Od Florydy po Las Vegas

Na Florydzie i jej pięknych plażach często padają słowa przysięgi małżeńskiej. Biały piasek i turkusowa woda South Walton zapraszają pary, których marzeniem jest wzięcie ślubu na plaży, wśród bujnej przyrody. Ponadto, hotele z pokojami, w których okna wychodzą na ocean sprawią, że noc poślubna będzie niebywałym przeżyciem.
Kanadyjski Montreal porównywany jest do francuskiego Paryża. Zatem będzie on idealnym miejscem na ślub osób, które cenią sobie miejską, klimatyczną atmosferę. Montreal to miasto przepełnione wyjątkowymi restauracjami oraz eleganckimi hotelami, zatem weselnicy nie muszą martwić się ani o strawę, ani o nocleg. Na ślub w nieco innym, bardziej sielskim klimacie zaprasza Arizona, a dokładniej Scottsdale. Ponad 325 słonecznych dni w Arizonie, pozwala nie martwić się o pogodę i umożliwia zawarcie związku małżeńskiego na świeżym powietrzu.
Jeśli wśród was są osoby, którym marzy się ślub w klimatycznym zamku, polecamy Nowy Jork, w którym pałaców z wyjątkowymi wnętrzami nie brakuje. Taka, bajkowa uroczystość, na pewno przejdzie do historii waszych rodzin i będzie długo wspominana.
Jednak za najbardziej spektakularne śluby uchodzą te, które zawierane są w Las Vegas. Takie uroczystości pełne są przepychu. Sławę zyskały dzięki celebrytom, które na miejsce powiedzenia sakramentalnego "tak", wybrali właśnie Las Vegas.

ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą Zdjęcia: Ela Barteczko

Na egzotycznej wyspie

Śluby na egzotycznych wyspach to wspaniałe wydarzenia. Klimat takiej uroczystości tworzy otaczająca przyroda, wody, piasek, palmy i drzewa owocowe. Wyspami na których można zawrzeć związek małżeński są Kajmany, wyspa Aruba, Tobago czy Puerto Rico. Delikatny piasek i wybrzeże otoczone krystalicznie czystą, turkusową wodą wyglądają, jak z obrazka. Na wyspach tych rozwinięty jest przemysł hotelarski, zatem młoda para i zaproszeni goście, będą mogli spać spokojnie w najlepszych, luksusowych hotelach.
Na egzotycznych wyspach warto też zrobić sesję zdjęciową. Będzie ona doskonałą pamiątką.

ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą Zdjęcia: E-Motionfilms

W europejskim klimacie

Europa również rozpościera swe szlaki przed narzeczonymi, którzy poszukują idealnego miejsca na ślub. Malownicza, włoska Toskania, bogata w regionalne winnice oraz klimatyczne wille to miejsce wprost stworzone dla osób, które chcą, aby ich ślub był wyjątkowy.
Miejscem szczególnie atrakcyjnym, do zawarcia związku małżeńskiego, są Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Należą one do Wielkiej Brytanii, ale ich położenie, leżą w Ameryce Środkowej, może być mylące. Wyspy te zapraszają wszystkich, którzy cenią europejską atmosferę, zanurzoną w gorących klimatach.

ślub za granicą ślub za granicą ślub za granicą Zdjęcia od BaliWille

Oby małżeństwa zawarte w takich okolicznościach były równie piękne.   

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj