5 Hot News 2020 w trendach ślubnych

Wraz z nowym rokiem nadchodzi nowy sezon ślubny 2020, który przynosi  świeże pomysły i rozwiązania. Jakich trendów będziemy wypatrywać w najbliższych miesiącach? Na jakie dekoracje zwrócić uwagę? 

Zajrzyjcie w 5 mocnych trendów na 2020!

Długie stoły bankietowe na przyjęcie weselne

Wielcy świata weselnego przekonują, że stoły okrągłe są już passe. Rok 2020 ma na nowo przywrócić do łask długie stoły ustawione w stylu toskańskim. Miłość do wesel plenerowych, a zwłaszcza tych pod gołym niebem, aż się prosi o takie rozwiązania. Niejako wracamy do korzeni biesiadnych rozwiązań, tak bardzo ukochanych niegdyś przez starsze pokolenia. To świetne rozwiązanie przy wspomnianych weselach plenerowych w tak lubianym przez Pary nurcie slow wedding

prostokątne stoły na weselu, trendy slubne 2020prostokątne stoły na weselu, trendy slubne 2020 Organizacja wesela - Ceremony Concept
Dekoracje - Pracownia Anemony
Miejsce na wesele- Villa Love 
Zdjęcia - Anka Robi Zdjęcia

Kwiatowe chmury i krzaczaste wiszące konstrukcje na wesele

Pierzaste trawy pampasowe i przestrzenne rozwiązania zapoczątkowały modę na piękne, floralne chmury. To nowy trend przerzucenia dekoracji ze stołów na sufity i ściany. Genialna opcja do zmian surowych wnętrz w bajkowe scenografie weselne w wielkich rozmiarach i krzaczastych formach. W zależności od użytego materiału, odnajdą się właściwie w każdym stylu. W tym rodzaju dekoracji weselnych, idealnie sprawdzą się malowane liście monstery, trawy pampasowe, farbowane asparagusy i duże główki kwiatów. Formy muszą być przestrzenne i zdecydowanie kolorowe - nie zapominajmy, że rok 2020 to powrót kolorów.

kwiatowe chmury na wesele, trendy slubne 2020Organizacja wesela - Ceremony Concept
Dekoracje - Paper Flower Art
Zdjęcie - Anka Robi Zdjęcia
przestrzenne dekoracje na slubOrganizacja wesela - Ceremony Concept
Dekoracje - Pracownia Florystyczna Anemony
Zdjęcie - Elmero

Renesans róży w dekoracjach ślubnych i weselnych

Po modzie na eukaliptus, sukulenty i polne kwiaty, do łask w bukietach ślubnych wracają róże. Klaska gatunku, romantyzm w najczystszym wydaniu. Najlepiej w jednym kolorze , w jednym rozmiarze. Piękne, rozłożyste pąki róż to hit sezonu 2020, występują właściwe w każdym kolorze i mają przeróżne odmiany - mniejsze i większe, pełniejsze i drobniejsze - na pewno każdy znajdzie swoją własną róże. 

bukiet ślubny z czerwonych różBukiet ślubny z czerwonych róż - Paper Flower Art
Zdjęcie - Jakub Gadzalski
bukiet ślubny z czerwonych różBukiet ślubny z czerwonych róż - Pracownia Florystyczna Niezłe Kwiatki 
Zdjęcie - Matrimonio

Korona jako ślubna ozdoba do włosów

Po delikatnych ozdobach do włosów, przyszedł czas na korony i mocne, biżuteryjne opaski. Przy prostych sukniach ślubnych, taka ozdoba do włosów to idealny wybór. Kwiatowa, czy biżuteryjna korona, nie musi być iście królewska, może być znacznie delikatniejsza.  

korona dla Panny Młodej, bizuteryjna korona, trendy slubne 2020korona dla Panny Młodej, bizuteryjna korona, trendy slubne 2020Korona kwiatowa i biżuteryjna oraz bukiet ślubny- Bukietomania Mielec
Zdjęcie - Cztery Kadry


Kapelusz dla Panny Młodej

Kapelusze to nie moda, to stan umysłu - mawiają wierni fani Kapelusznika. Coraz częściej Panny Młode, zamiast klasycznych welonów, decydują się na ozdobę ślubną w formie kapelusza. Przy długich włosach i boho sukniach bardzo dobry wybór.

 Panna Młoda w kapeluszu, trendy slubne 2020Kapelusz - Le Szapo Hat Shop, Zdjęcia - En Studio Tomasz Dytko

 

 

 Materiał przygotowany przez: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj