Transport jako jedna z podstawowych usług towarzyszących na weselach

Podczas organizacji wesela młoda para musi zastanowić się nad wieloma kwestiami i zawrzeć umowy z usługodawcami, m.in. z firmą świadczącą usługi transportowe. Transport wbrew pozorom jest bardzo ważny, zwłaszcza dla przyjezdnych gości.

ślub wesele transport gości transport pary młodej rozwóz gości auto dla pary młodej porady Dyniewicz

Potrzeby transportowe młodej pary

Po pierwsze, para młoda musi dojechać w dniu ślubu najpierw do kościoła, czy urzędu stanu cywilnego, a później na wesele. Często też realizowane są w tym samym dniu zdjęcia ślubne - w studiu lub w plenerze, co również stwarza potrzebę wykorzystania właściwego transportu.

Do wyboru młodzi mają wiele różnych środków transportowych - począwszy od limuzyn, aż po niekonwencjonalne zabytkowe samochody. Limuzyna jest niezmiennie eleganckim pojazdem, który będzie adekwatny do podniosłości chwili. Być może własny ślub będzie jedyną okazją, aby móc przejechać się luksusowym autem wzbudzającym uzasadniony zachwyt wśród gapiów. Limuzynę można wynająć od warszawskiej firmy Krzysztofa Dyniewicza. Jej ofertę sprawdzimy na stronie: dyniewicz.pl.

Obsługa gości weselnych

Dla wygody swoich gości młoda para może zapewnić im komfortowy transport na ślub i wesele. Zamiast więc przybywać na przyjęcie własnym samochodem czy liczyć na pomoc przyjaciół, goście mogą skorzystać z transportu busami i autokarami, które młodzi wynajmują na własny koszt. Transport gości można dziś dopasować do stylu, w którym urządzamy ceremonię.

Busy odbiorą gości weselnych z ich miejsca zamieszkania lub z miejsca zbiórki ustalonego przez nowożeńców zlecających taki transport. Dowiozą ich do sali weselnej czy miejsca noclegowego, do kościoła lub urzędu. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie na wesele goście przyjeżdżają z daleka i warto byłoby zadbać o ich wygodę dojazdu do miejsca przeznaczenia. Na koniec wynajęty bus czy autokar, w zależności od liczby weselników, którzy mają nim podróżować, rozwiezie ich do domów, co zdecydowanie ułatwi pod względem logistycznym ich uczestnictwo w tym ważnym dla nowożeńców dniu.

 

Artykuł zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj