Wesele pod Warszawą. Dlaczego warto organizować je za miastem?

Wesele w centrum miasta czy poza nim? Przed takim dylematem staje niejedna Para Młoda szykująca się do ceremonii zaślubin. Wybór coraz częściej pada na organizację przyjęcia weselnego na wsi. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

ślub wesele miejsce na wesele inspiracje porady ślubne Hotel Artis Loft

Ślub i wesele należą do najbardziej emocjonujących wydarzeń w życiu, dlatego narzeczeni starają się dopracować ich przebieg z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jednym z najważniejszych wyzwań w trakcie przygotowań jest wybór miejsca, w którym odbędzie się poślubne przyjęcie. Poszukujących sali weselnej w Radziejowicach zaprasza Hotel Artis Loft.

Wesele na wsi. Obalamy mity

Wśród wielu narzeczonych wciąż pokutuje przeświadczenie, że w mieście można liczyć na lepszy wybór sal weselnych i bardziej profesjonalną obsługę. Wesele na wsi kojarzy im się z imprezą na niskim poziomie w strażackiej remizie. Pora przełamać ten stereotyp. Poza dużymi miastami powstają eleganckie, nowoczesne hotele w wysokim standardzie. Ich właściciele często dysponują dużym doświadczeniem w organizacji zabaw weselnych i oferują kompleksową obsługę takiego przyjęcia.

Dobrym przykładem jest hotel we Mszczonowie Artis Loft. Cieszy się dużą popularnością wśród osób planujących zorganizować wesele w sali bankietowej pod Warszawą. Dysponuje eleganckim pomieszczeniem, mogącym ugościć nawet 200 osób. Jego wystrój charakteryzuje nowoczesny, industrialny styl i inspirowany naturą minimalizm. Podczas całego przyjęcia Młodzi mogą liczyć na pełną, fachową obsługę, docenioną licznymi wyróżnieniami. Hotelowa kuchnia serwuje wykwintne, tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej, powstałe na bazie świeżych, naturalnych produktów.

Malownicze otoczenie

Przyjęcie weselne poza miastem wiąże się z niepowtarzalną atmosferą i pięknym otoczeniem. Wieś jest wolna od miejskiego zgiełku i gęstych zabudowań. Cieszy się za to terenami zielonymi, których brakuje w centrach miast. Sielska atmosfera i malownicze otoczenie przełożą się na klimat panujący podczas wesela. Goście, chcąc zrobić sobie przerwę od zabawy, zamiast wdychać miejskie zanieczyszczenia, zaczerpną świeżego powietrza, zamiast oglądać sąsiednie budynki, zachwycą się widokiem pobliskich lasów, wzgórz czy jezior.

Urokliwą, zieloną scenerią może pochwalić się wspomniany Hotel Artis Loft. Rozległe trawniki, usiane gdzieniegdzie pojedynczymi drzewami są odpowiednim miejscem na spacer w przerwie od tańca i siedzenia przy stole. Latem goście chętnie porozmawiają na świeżym powietrzu, gdzie zamiast weselnej muzyki, można posłuchać szumu drzew i świergotu ptaków. Trawiasta przestrzeń przed Hotelem Artis Loft sprawdzi się w także w przypadku organizacji wesela lub ślubu cywilnego w plenerze. Ta forma zaślubin przybyła do Polski ze Stanów Zjednoczonych i cieszy się rosnącą popularnością. Przywodzi na myśl amerykańskie filmy i udaną zabawę w niezobowiązującej atmosferze i malowniczym otoczeniu.

Dojazd

W przypadku organizacji wesela poza miastem pozostaje do rozwiązania kwestia dojazdu z kościoła do hotelu. Wiele Par Młodych, aby uniknąć tego problemu, dla własnej wygody wybiera sale weselne w mieście. A przecież wystarczy tylko wynająć autobus dla gości, którzy nie poruszają się samochodami. Warto, bo, jak widać, korzyści płynące z przyjęcia weselnego na wsi, zdecydowanie rekompensują tę trudność.

 

Artykuł zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj