Podziękowania dla rodziców

„Cudownych rodziców mam…” słyszymy na co drugim weselu. Wszyscy wręczają kwiaty, słodycze. A gdyby tak inaczej? Może trochę bardziej oryginalnie, zabawnie albo sentymentalnie? W tym dniu warto specjalnie dla kochanych rodziców przygotować coś wspaniałego. Niech się wzruszą, uśmiechną i nigdy nie zapomną tego wyjątkowego dnia, nie tylko dla Was, ale także dla nich. To oni wydają za mąż córkę, oddają innej kobiecie syna. Niech podziękowania będą ukoronowaniem tego, jak was wychowali i dowodem waszej wielkiej miłości do nich.

ślub wesele prezenty dla rodziców

W jaki sposób im podziękować? Oto kilka sposobów:

Daj coś od siebie, czyli występy artystyczne dla rodziców

Ta kategoria podziękowań dla rodziców zarezerwowana jest dla tych, którzy nogą pochwalić się talentem wokalnym czy aktorskim albo chociaż się go nie wstydzą przed gośćmi. Gorąco zachęcamy do śpiewania własnych utworów, czytania wymyślonych przez siebie bajek czy odgrywania zabawnych scenek. Rodzice będą zachwyceni, a wy zrobicie coś wyjątkowego dla siebie i dla nich.

Sesja fotograficzna na pamiątkę

Coraz bardziej popularne są sesje fotograficzne, a ich efekty wręczane w prezencie rodzicom. To wspaniały pomysł! Warto w takiej sytuacji wcześniej zorganizować spotkanie i zrealizować sesję. Oczywiście najbardziej popularne są zdjęcia pary młodej, ale może warto spotkać się w większym gronie i podarować rodzicom w prezencie rodzinne zdjęcie? Będą oczarowani, kiedy otrzymają w podziękowaniu za trud włożony w wasze wychowanie wspólną fotografię.

Prezenty na specjalną okazję

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego upominki dla rodziców także muszą być wyjątkowe. A może warto wybrać prezenty personalizowane? Ramka z waszymi imionami i datą ślubu? A może piękne kubki? Nikt jednak nie powiedział, że prezenty muszą być identyczne. Tata pana młodego grilluje, a mama panny młodej uwielbia biżuterię – podarujcie im personalizowane pudełeczko na błyskotki i zestaw do grilla. Będą zachwyceni, ale i pozytywnie zaskoczeni, jeśli traficie w ich gust, a jednocześnie podarujecie coś co zdobędzie ich serce. Wasze imiona zawsze przypomną o tym, z jakiej okazji otrzymali upominek. To fantastyczna i piękna pamiątka!

Luksusowe dary

Jeśli nie macie pomysłu na bardziej kreatywne i oryginalne prezenty, postarajcie się, aby wręczone kosze wypełnione alkoholem i słodyczami prezentowały się przepięknie. A w środku? Zadbajcie o to, by upominki były najwyższej jakości. Rodzice to docenią!

Tekst: Firma zewnętrzna
Źródło zdjęcia: Fotolia

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj