Jak zrealizować niebanalny pomysł na ślub?

Oryginalność jest dzisiaj w cenie, dlatego trudno się dziwić, że nawet od tak tradycyjnej z pozoru imprezy, jaką jest wesele, wymaga się dzisiaj pomysłowości.

beautifulday konsultant ślubny wedding planner ślub wesele

Młode pary coraz częściej sięgają po niebanalne pomysły na ślub, ponieważ chcą, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy i żeby zapadł w ich pamięci na długie lata. Pomysłowość przyszłych małżonków nie zna granic, jednak często pozostają one na zawsze w sferze planów, ponieważ łatwiej jest wymyślić ciekawy ślub i wesele, niż go zrealizować.

Od pomysłu do realizacji droga daleka...

Trudno powiedzieć, skąd wzięła się w Polsce moda na niebanalne wesela. Z pewnością dużą rolę odgrywają tutaj filmy oraz podróże zagraniczne, które pozwalają zobaczyć jak wygląda organizacja wesela w różnych zakątkach świata. Relacje z oryginalnych wesel robią furorę w Internecie, co z pewnością też dla wielu osób ma znaczenie. Jednak najważniejszym powodem, dla którego młode pary decydują się na urozmaicenie ślubu, jest realizacja marzeń. Wesele w stylu retro, ślub na egzotycznej wyspie, w powietrzu lub pod wodą, wesele z motywem przewodnim nawiązującym do ulubionego filmu lub książki, czy wreszcie ślub w królewskim stylu to tylko wybrane pomysły, które chodzą po głowach przyszłych małżonków. Wielu parom udaje się te pomysły zrealizować, jednak tak naprawdę rzadko dokonują tego samodzielnie. Tradycyjny ślub wymaga mnóstwa przygotowań, a co dopiero taka oryginalna impreza, wymagająca często zdobycia odpowiednich strojów, pojazdów i dekoracji, czy znalezienia odpowiedniego miejsca na uroczystość. Ze względu na tego rodzaju trudności duża część par rezygnuje ze swoich marzeń, a przecież dzisiaj każdy pomysł można zrealizować, jednak do tego przydaje się pomoc specjalisty.

Doświadczony organizator ślubów pilnie poszukiwany

Wyspecjalizowane agencje ślubne istnieją w Polsce już od wielu lat, jednak wciąż wiele osób nie ma pojęcia o ich istnieniu. A szkoda, bo doświadczony konsultant ślubny potrafi nie tylko doradzać, ale przede wszystkim w dużym stopniu odciążyć od zadań związanych z organizacją imprezy. Jest wręcz niezastąpiony, gdy chce się urządzić wesele według autorskiego pomysłu. Przykładem może być firma Beautifulday, która jako organizator ślubów i wesel działa już kilkanaście lat i dzięki temu zdobyła ogromne doświadczenie w swoim fachu. Przez tak długi czas udało jej się zbudować potężną bazę najlepszych firm działających w branży ślubnej, które są w stanie spełnić niemal każde życzenie klienta. Firma działa jak rasowy wedding planner, który najpierw wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów, by potem na tej podstawie opracować perfekcyjny scenariusz imprezy oraz stworzyć plan działania związany z jej organizacją. Co ważne, każdy wyspecjalizowany konsultant lub agencja ślubna nigdy nie działa na własną rękę, lecz zawsze ostateczną decyzję w każdym szczególe pozostawia klientom. Dzięki szerokim kontaktom biznesowym oraz doświadczeniu, zorganizowanie nawet najbardziej szalonego pomysłu na ślub nie stanowi dla takich specjalistów problemu. Dlatego jeśli komuś marzy się nieszablonowe wesele, zamiast pozostawiać pomysł w sferze marzeń, powinien zwrócić się do fachowców, którzy z pewnością pomogą go zrealizować.

Tekst i zdjęcie: Beautifulday 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj