Samochód zabytkowy lub nowoczesny, czyli czym jechać do ślubu?

Chyba każdy z nas chce, żeby nasz własny ślub jak i wesele było jak z bajki. Chęć dogrania wszystkiego na ostatni guzik sprawia, że pojawia się stres, przez który nietrudno o czymś zapomnieć. Warto już na początkowym etapie przygotowań stworzyć listę zadań do wykonania i na jej jednym z czołowych miejsc umieścić pozycję „wybór samochodu ślubnego”.

Wydawać by się mogło, że podczas uroczystości zaślubin nie odgrywa on zbyt dużej roli, ale nic bardziej mylnego. To właśnie od niego wszystko się zaczyna i najczęściej z jego udziałem kończy.


Dokonaj właściwego wyboru

Jednym z czynników mających dosyć duży wpływ na wybór samochodu weselnego jest budżet jakim dysponujemy, który w trakcie organizowania wesela dosyć szybko się zmniejsza. Pamiętaj o jednym, nieważne jest czym pojedziesz do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, najważniejsze jest to kto będzie siedział u Twojego boku. Możecie pojechać wynajętym białym mercedesem do ślubu, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na wyznaczone miejsce dotrzeć swoim własnym samochodem, jeśli nie wystarczy Wam środków na inną opcję.

Dysponujecie dużym budżetem? Zatem opcji jest wiele. W pierwszej kolejności musicie zastanowić się, czy będziecie wybierać jedynie spośród samochodów, gdyż to wcale nie jest takie oczywiste. Zdarzają się przecież pary, które jadą do ślubu dorożką lub karocą. Nietrudno znaleźć też miłośników dwuśladów, którzy zdecydują się na ślubny kobierzec odpowiednio przyozdobionym motorem.


Na co zwrócić uwagę?

Jeśli kompletnie nie macie pomysłu na to, czym jechać do ślubu to spróbujcie znaleźć inspirację w motywie przewodnim organizowanego wesela. Trzeba brać pod uwagę, że wygląd samochodu jest swego rodzaju dopełnieniem całości. To nim pan młody podjeżdża pod dom pani młodej, kiedy to w jednej chwili wszystkie oczy zwrócone są ku niemu. Dobrze by było, żeby wybrany przez Was pojazd pasował do Waszego ubioru.

Niezwykle istotne jest również stworzenie tematycznej dekoracji, która przyozdobi wybrany środek transportu. Powinna ona współgrać nie tylko ze stylem auta, ale też przewodnim kolorem ślubnym. Jeśli wszystkie kwiaty będą w kolorze różu to dekoracja znajdująca się na samochodzie również powinna przybrać jego odcień. Bez względu na to jaki środek transportu wybierzemy pamiętajmy o jednym, głównym celem jest spełnienie naszych najskrytszych marzeń, a nie spełnienie oczekiwań gości zaproszonych na uroczystość.

Tekst: Auto Do Ślubu - Nowy Sącz
www.slubwesele-ns.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj