Wypożyczenie samochodu na wesele

Ślub to dzień, o którym marzy każda kobieta. Już małe dziewczynki przeglądają książki z bajkami wyszukując idealnej kreacji na ten szczególny dzień. Oczywiście do kościoła powinno się jechać z księciem u boku w pięknej karocy – zupełnie jak Kopciuszek na bal. Z biegiem lat marzenia te coraz bardziej przystają do rzeczywistości, co nie zmienia jednak faktu, że chce się spełnić większość z nich. Doskonałym przykładem jest weselna karoca.

wynajem aut do ślubu online samochód na ślub

Zamiast karocy auto

Niestety obecnie bardzo trudno jest znaleźć zaczarowaną karetę z dyni, którą ciągną zaczarowane myszy, a kot jest stangretem. Dlatego to marzenie niestety nie spełni się. Jednak nie trzeba rezygnować z pięknego pojazdu weselnego i warto go poszukać z pewnym wyprzedzeniem, bo jak się okazuje specjalne auta cieszą się takim samym zainteresowaniem jak sale weselne.

Wielka limuzyna

Jednym z pomysłów na samochód weselny jest limuzyna. To długie i bardzo eleganckie auto. Swoim widokiem zachwyca zarówno mężczyzn jak i kobiety. Na ślub najlepiej nadają się pojazdy białe lub kremowe, ale także auta w innych kolorach wyglądają dostojnie i pięknie się prezentują. Wadą limuzyn jest mała dostępność, stąd też miłośnicy takich aut często muszą przejrzeć wiele wypożyczalni samochodów, aby zarezerwować pojazd na swoje wesele. Limuzyny można wynająć w małych miastach od firm zajmujących się wynajmowaniem aut ślubnych, a w przypadku większych aglomeracji takich jak Gdańsk czy Kraków, limuzyny pojawiają się także w sieciowych wypożyczalniach samochodów.

Staruszek

Kolejnymi pojazdami, które są bardzo pożądane przez nowożeńców, są samochody zabytkowe. Ich niezaprzeczalny urok dodaje szyku każdej imprezie. Niestety pojazdy te są również trudno dostępne, dlatego należy je rezerwować z wyprzedzeniem. Są jednak wypożyczalnie posiadające kilka a nawet kilkanaście różnych aut, z których można wybrać to idealne. Wśród aut zabytkowych wypożyczanych do ślubu są zarówno duże modele np. sławne Wołgi, jak i małe autka – tu szczególną sympatią cieszą się Garbusy. Pojazdów tego rodzaju można szukać w wypożyczalniach w dużych miastach takich jak Łódź czy Warszawa. Jeśli do takich aglomeracji jest daleko należy rozejrzeć się w najbliższej okolicy. Bardzo często można spotkać miłośników starych pojazdów, którzy mają jeden czy dwa pojazdy na własny użytek. Warto odwiedzić taką osobę i zapytać o możliwość wynajęcia pojazdu na ten szczególny dzień.

Po prostu ładny samochód

Wśród nowożeńców są także pary, które nie lubią afiszować się i dla nich zarówno limuzyna jak i samochód zabytkowy nie będą najlepszym wyborem. W takim wypadku można skorzystać z takich samych samochodów jakimi poruszamy się na co dzień. Czyste i wypolerowane auto można przybrać kwiatami i takim pojazdem jechać do ślubu. Być może nie będzie to tak spektakularna podróż jak limuzyną czy starą Warszawą, ale przecież najważniejszy jest fakt zawarcia związku małżeńskiego, a nie auto jakim para młoda dotrze do kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego.

Tekst i zdjęcia: TaniWynajemAut.pl
www.taniwynajemaut.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj