Dlaczego warto zatrudnić wedding plannera?

Zasadniczo, większość przyszłych Panien Młodych można podzielić na dwie grupy: pierwsza to ta, która porusza się w procesie organizacji ślubu i wesela po omacku, nie mając pewności co do tego, co tak naprawdę jej się podoba. Druga grupa z kolei czuje się jak ryba w wodzie, ma wszystko dokładnie przemyślane i planowanie Tego Ważnego Dnia sprawia im ogromną przyjemność.

organizacja ślubu i wesela wedding planning planowanie ślubu i wesela koordynator ślubny porady inspiracje ślub wesele abcslubuZdjęcie - Weselni Paparazzi

Zatrudnienie wedding plannera dla pierwszej grupy Panien Młodych, które nie mają pomysłu na swój ślub i nie wiedzą od czego zacząć można nazwać najlepszą ślubną inwestycją, jednak w przypadku tych Panien Młodych, którym organizacja własnego ślubu sprawia przyjemność, pomoc wedding plannera także się przyda. Część Panien Młodych uważa, że zaangażowanie wedding plannera to dodatkowy wydatek, który jest zbędny – czy rzeczywiście tak jest? Owszem, usługi wedding plannera są dodatkowo płatne, ale w końcowym efekcie, dzięki jego pomocy, Pary Młode mogą sporo oszczędzić. Dlaczego warto zatrudnić wedding plannera? Odpowiedź znajdziecie poniżej :).

Wedding planner pomoże Wam opanować stres

Patrząc z perspektywy podwykonawcy, negocjacje i ustalenia w sprawie ślubu i wesela przebiegają znacznie sprawniej i efektywniej wtedy, kiedy rozmowy są prowadzone z wedding plannerem a nie bezpośrednio z Młodą Parą. Dzięki temu poczujecie ogromną ulgę w sprawach organizacji wesela i – powierzając je opiece specjalisty, będziecie znacznie mniej zdenerwowani przygotowaniami do ślubu i wesela. Pamiętajcie, że wedding planner ma ogromne doświadczenie i kontakty w branży, będzie wiedział, gdzie szukać wymarzonych przez Was detali, podpowie, którzy podwykonawcy są rzetelni, a których lepiej omijać szerokim łukiem.

Wedding planner powie Wam, jak dobrze zaplanować budżet

Znając Wasze ograniczenia finansowe oraz wiedząc, co jest dla Was ważne, wedding planner pomoże w ustaleniu budżetu, podpowie, na co warto wydać nieco więcej pieniędzy, a także wskaże, na czym można nieco zaoszczędzić. Zatrudniając wedding plannera, oszczędzisz swoje pieniądze, czas, a także znajdziesz podpowiedzi i pomoc w dokonaniu najkorzystniejszych dla Was wyborów.

Wedding planner może uzyskać korzystne rabaty u podwykonawców

Znajomość branży ślubnej a także rozległe kontakty z podwykonawcami znacznie ułatwiają sprawę, kiedy przychodzi do ustalania cen za usługę z podwykonawc­ą . Warto zaufać swojemu wedding plannerowi w sprawie wyboru odpowiednich usługodawców – Wy bierzecie ślub (zapewne) po raz pierwszy w życiu – wedding planner przygotował ich już wiele, więc zróbcie użytek z jego doświadczenia.

Wedding planner pomoże Wam w koordynacji Tego Najważniejszego Dnia

Powierzając jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu opiece organizatora ślubów macie pewność, że wszystko przebiegnie tak, jak powinno. Nikt z podwykonawców nie będzie nękał Was telefonami w trakcie finalnych przygotowań, z każdą sprawą zwróci się do wedding plannera. Podobnie będzie w trakcie ceremonii zaślubin i samego wesela – Wasz koordynator będzie przy Was na każdym kroku, dbając o to, by ten dzień był dokładnie taki, jak go sobie wymarzyliście, a Wy będziecie po prostu...gośćmi na własnym weselu. Zdecydujcie się na koordynatora dnia ślubu, aby bawić się na swoim weselu równie dobrze, jak pozostali goście.

Wedding planner pomoże Wam w realizacji wszystkich Waszych pomysłów na ślub

Oprócz pomocy z ustaleniem budżetu i podpisywaniem umów z podwykonawcami, wedding planner będzie stał na straży Waszych wizji i pomysłów. Podczas gdy lokale weselne w trakcie sezonu mają do przygotowania przynajmniej jedno wesele weekendowo, Twój wedding planner będzie od początku do końca skupiony na realizacji Waszego pomysłu od A do Z, dbając o to, by był to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Zadba o to, aby wszystkie ustalenia znalazły swoje pokrycie w realizacji, a Wasze marzenia zostaną spełnione w każdym calu :).

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj