Zielone girlandy na góralskim weselu. Rzeczywista realizacja

Realizując wesele w górach, w pięknych góralskich karczmach z klimatem kluczem jest, by przy wyborze dekoracji weselnych pozostać w zgodzie z surowym drewnem i delikatnie folkowymi akcentami. Nie zawsze jest to łatwe, owszem, ale doświadczony zespół podpowie nie jedno rozwiązanie.

Tym razem zaraziliśmy Parę Młodą pomysłem na zielone girlandy na bazie eukaliptusa biegnące wzdłuż prostokątnych stołów, oraz wiszące zielone wieńce z blaskiem świec w szklanych bombkach. Przełamaliśmy klasykę karczmy z nowością i trendami ślubnymi. Zieleń idealnie odnalazła się przy surowym kolorze drewna, a zioła i sznurek jako dekoracja serwetek przywitały Gości zapachem i pomysłem. Idealnie trafionym pomysłem okazał się słodki bufet utrzymany w rustykalnym klimacie z delikatnie przemyconym motywem kokardy, którą Panna Młoda miała przy swojej sukni ślubnej. Mimo kwietnia, aura nam sprzyjała. Słońce zaświeciło na czas mszy i składanie życzeń ogrzało naszą Parę Młodą. I mimo, że nocą spadł śnieg, gorąca atmosfera wesela na długo pozostanie Wszystkim Gościom i Parze Młodej w pamięci. Marzenia są po to, by je spełniać. Para zobaczyła się w dniu ślubu dopiero w Kościele, kiedy Tato Panny Młodej oddał rękę córki swojemu przyszłemu zięciowi. Wzruszenie ogromne. Wesele z cyklu najpiękniejsze.

Realizacja wesela - Ceremony Concept / www.ceremonyconcept.pl 
Konsultant ślubny Kraków, wedding planner Cracow - Magdalena Barska
Dekoracje weselne i bukiet ślubny - Pracowania Florystyczna Anemony / www.anemony.pl
Słodki bufet - Słodkie stoły / www.slodkiestoly.pl
Fotografie - Styczeń Fotografia / www.styczen-fotografia.pl

pan młody, garnitur dla pana młodegodzień ślubu, przygotownia w dniu ślubu, makijaż ślubnydekoracje ślubne, dekoracje floralnebuty ślubne, buty na ślub i weseleobrączki, dekoracje ślubneślub w kościele, dekoracje ślubnedekoracje na krzesło, dekoracje z żywych kwiatówbukiet ślubny, bukiet na ślub i weselearanżacja stołu, dekoracje ślubne na stółpoligrafia ślubnapoligrafia ślubna, menu ślubnearanżacja stołupoligrafia ślubna, aranżacja stołuwiszące dekoracje, zielone dekoracje na ślubzielone dekoracje na ślub, wiszące dekoracjesłodki stół, słodkości na ślubsłodki stół, słodkości na ślubiemiłość jest słodka, smakołyki na ślubie, słodyczesłodycze na ślubie, smakołyki ślubnytort na ślubie, słodyczesmakołyki, słodki stół, słodycze na ślubsmakołyki ślubne, słodyczeprezenty dla gości, prezenty na ślubiekonfitura domowej roboty, prezenty dla gości

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj