Różowe wesele z miętowym akcentem

Różowy na ślubie i weselu, to najczęściej wybierany kolor przewodni przez Panny Młode. Różowy z roku na rok odkrywany jest na nowo i na nowo kochany przez kolejne pokolenia Panien Młodych. By nieco złamać jego oczywistą barwę, warto przełamać ją dodatkowym kolorem i zdecydować się na odcień różu w pastelowym odcieniu. I tak było w przypadku tej realizacji.

wesele rozowo-mietoweRóżowy bukiet ślubny z miętowymi i szarymi akcentami - Bogna Trętko, Paper Flower Art

Różowo-miętowe wesele

Nasza Panna Młoda zdecydowała się na piękny duet różu z miętą. Co więcej, florystka ugryzła temat zupełnie niespotykanym kwiatem serurrią o pięknym różowo-brudnym odcieniu, co nadało całości niecodziennego i niebanalnego charakteru. Wesele spotkało się ze wspaniałym odbiorem Gości, a najważniejsze, że marzenia Panny Młodej zostały spełnione. Nam też się bardzo podobało.

rózowo mietowe weseleWysokie kompozycje na stołach uzupełnione zostały towarzystwem słoików i świec z dodatkiem mięty i koronek
rozowo- mietowe weseleRóżową kompozycję na stole Pary Młodej dodatkowo wzbogaciły klimatyczne klatki z kwiatamirozowo mietowe weselerozowe mietowe weseleTło za Para Młodą zostało pięknie oświetlone drobnymi światełkami i dekoracją 3D
rozowo- mietowe weseleRóżowo-miętowy słodki bufet został przygotowany przez slodkiestoly.pl

Tekst, zdjęcia i koordynacja: Magdalena Barska, Ceremony Concept
www.ceremonyconcept.pl

Dekoracje ślubne i bukiet ślubny: Bogna Trętko, Paper Flower Art / www.paperflowerart.pl
Słodki Bufet: www.slodkiestoly.pl

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

2 komentarzy

  • Link do komentarza AnnaMik wtorek, 19 kwiecień 2016 16:09 napisane przez AnnaMik

    wódka z grawerem brzmi super, a jaką masz na myśli? Widziałam kiedyś taką, ale nie zagłębiałam się czy np. można wybrać grawer czy już jest od razu narzucony, ale pewnie można.

  • Link do komentarza natka czwartek, 24 marzec 2016 22:06 napisane przez natka

    u nas będzie biel z fuksją i złotymi dodatkami :)Zastanawiamy się jeszcze nad wódką ze złotym grawerem ale musimy poczekać do 2 kwietnia bo jedziemy na targi ślubne i tam ma nadzieje że zobaczymy ją na żywo :)

Skomentuj