Para Młoda w Zaczarowanej Krainie

Dzień ślubu jest tym najbardziej wyjątkowym w naszym życiu. Chcemy poczuć się jak w bajce, być jak księżniczka i książę. Możemy poczuć się jakby cały świat wokół nas był zaczarowany.

Wrześniowa Para Młoda, w realizacji Agencji Ślubnej One Day, mogła poczuć się jak w prawdziwej bajce. Każdy najdrobniejszy szczegół, który ich otaczał był perfekcyjnie dopracowany. Śliczne króliczki, piękne kluczyki, kolorowe wstążki, karciane motywy pozwoliły, by Państwo Młodzi znaleźli się w krainie Czarów.

Organizacja ślubu i wesela - Agencja Ślubna - One Day
www.1-day.pl

Para Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w Krainie CzarówPara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainiePara Młoda w zaczarowanej krainie


Organizacja ślubu i wesela - Agencja Ślubna One Day
Fotografie - Just Married

Dekoracje ślubne, poligrafia i aranżacja - Bogna Tretko, Paper Flower Art
Słodki Bufet - slodkiestoly.pl
Tort - Cukiernia Cieplak

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj