All you need is love... Bajkowy ślub i wesele w plenerze

Ślub i wesele plenerowe Dominiki i Piotra to jedno z tych wesel, które wyłamały się ze sztywnych reguł i klasyki. Przygotowane z wielkim rozmachem, w pięknym ogrodzie hotelowym, dopracowane w każdym detalu i z nowatorskimi pomysłami.

Już od samego wstępu Gości witały drogowskazy i wskazywały kierunek ceremonii i innych atrakcji. Delikatne tony skrzypiec i wiolonczeli wprowadzały w elektryzujący nastrój...

slub i wesele w plenerze

Zamiast klasycznych dekoracji postawiliśmy razem z Parą Młodą i Florystką Violettą Krzaczek na żyrandole kwiatowe z dużej ilości żywych kwiatów, dodatkowo oświetlone bombkami ze świecami. Wieczorem i nocą świece rozświetliły altanę i nadały romantycznego i bajkowego klimatu. Szara poligrafia w stylu vintage dodała charakteru całości. Zamiast fotobudki przygotowaliśmy ściankę do zdjęć, która zyskała ogromną aprobatę Gości Weselnych i stanowi z pewnością nowatorski element na naszym rynku ślubów. Zamiast klasycznych prezentów dla Gości zaproponowaliśmy sukulenty do pielęgnowania w ogrodzie. Zamiast Taty, Pannę Młodą poprowadziła w aurze baniek mydlanych Mama. Było inaczej, było wyjątkowo.
Były bańki mydlane, zimne ognie i sztuczne ognie, słodki bufet, strefa chill-out z cygarami i whisky. Było pięknie, wzruszająco, romantycznie i w najlepszym stylu.

A zaśpiewane po ceremonii "All you need is love", wiecznie żywych Beatelsów, wycisnęło łzę nawet najtwardszym z twardych serc. Nie dało się nie ponieść wspaniałym emocjom... zresztą proszę się przekonać samemu. Zapraszam.

Organizacja ślubu i wesela: Magdalena Barska, Ceremony Concept
www.ceremonyconcept.pl

Fotografie: Atelier Pryzmatslub i wesele w plenerze, organizacja ceremony conceptslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i weselew plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerzeslub i wesele w plenerze


 

Organizacja ślubu i wesela: Ceremony Concept
www.ceremonyconcept.pl / Facebook

Żyrandole kwiatowe, bukiety ślubne i dekoracje: Violetta Krzaczek / www.retroflexus.pl
Poligrafia i szara ścianka do zdjęć: Bogna Trętko / www.paperflowerart.pl
Aranżacja słodkości: www.slodkiestoly.pl
Fotografie: Atelier Pryzmat / www.atelierpryzmat.pl

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

3 komentarzy

 • Link do komentarza Redakcja abcslubu.pl poniedziałek, 02 listopad 2015 09:05 napisane przez Redakcja abcslubu.pl

  Yorka,
  zapraszamy do kontaktu z organizatorem ślubu - Ceremony Concept.
  Na pewno udzielą odpowiedzi na Twoje pytanie ;)
  Pozdrawiamy

 • Link do komentarza Yorka poniedziałek, 02 listopad 2015 08:50 napisane przez Yorka

  Marzę o takim weselu. Jaki jest koszt takich dekoracji? Ktoś coś?

 • Link do komentarza Mysza poniedziałek, 02 listopad 2015 08:08 napisane przez Mysza

  O Boże jak z bajki naprawdę, przepiękny ślub i wesele. A te bańki!!!!!!!!!! cuuuudne

Skomentuj