ŚLUBY. Czar magia i wiele pracy. Czy warto?

Każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie...

 

Młoda para zadaje sobie wiele pytań typu „w jaki sposób przygotować ten dzień”, „co zrobić by był wyjątkowy”, „kogo wybrać na świadków”, „kogo zaprosić a kogo zawiadomić”, „jakie wybrać zaproszenia” jak i wiele innych. Goście, świadkowie, druhny i rodzice państwa młodych czym oni zaprzątają swoje głowy?

Otóż jednym z takich dylematów naszych gości, jest odwieczne pytanie co ubrać, jaki styl, kolor naszej stylizacji, co im pozwoli poczuć się dobrze i przetańczyć całą noc. Na rok 2013 projektanci przygotowali wiele niespodzianek, ale w której propozycji ty poczujesz się najlepiej? Jakie suknie będą królowały na weselach w 2013 roku? Maksi, midi albo mini, zwiewne czy z cięższych tkanin? Jakie projekty najchętniej będą wybierały kobiety w 2013 roku? Wybór sukien na wesele nie będzie łatwy, ponieważ jak co roku mamy sporą liczbę opcji.

Na chwilę obecną popularne i często wybierane na wesele “małe czarne” ustępują miejsca innym kolorom. Choć ta propozycja zawsze dobrze sprawdza się przy okazji wesela. Warto przyjrzeć się kilku propozycjom. Bieżący rok i jego trendy stawiają na prostotę formy, zwiewność, delikatność, kobiecość i odrobinę uwodzicielskiego czaru jaki cechuje proste formy. Świetnie wpisuję się te cechy w świeżość wiosennych i letnich ślubów.

Kiedy już podejmiemy decyzję co do sukienki pozostaje nam kwestia makijażu i włosów. Co pasuje do prostej sukienki, subtelnej i delikatnej? Otóż do takiej wiosenno letniej opcji ślubnej warto pozostać w zgodzie z naturą. Proste wystylizowane włosy, które będą się komponowały i nie będą odciągać uwagi od świeżości i klasycznej formy naszej sukienki. Makijaż w ciepłych odcieniach, delikatny pomarańcz, świeży róż podkreślony kontrastowo linerem, usta o świeżych kolorach malin i truskawek. Tak przygotowana, świeża i delikatna możesz spokojnie udać się na długo oczekiwane przyjęcie, na którym z pewnością olśnisz eteryczną klasyczną stylizacją.


Autor tekstu: Elżbieta Dobrzyńska

Model: Beata Augustyniak
Fryzury: Krystyna Karolina Pułtorniak
Makijaż: Agnieszka Szkudlarek
Stylista: Sabina Góra Krupa
Fotografie: Elżbieta Dobrzyńska, Włodzimierz Marcin Zaworski www.4thFloorForPhoto.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza karolaRar sobota, 22 luty 2014 14:59 napisane przez karolaRar

    Zgadza się czar i magia, ale chyba z punktu widzenia gości:) Młodzi zawsze maja dużo roboty, stresu, zmęczenie i niechęć to mi towarzyszyło na moim weselu ot tyle.

Skomentuj