Zdjęcia detalu na przygotowaniach ślubnych

Reportaż ślubny rozpoczyna się zazwyczaj od przygotowań u Panny Młodej, lub Pana Młodego. Jest to zawsze wprowadzenie do “tego” dnia, jak również do stylu ceremonii i imprezy.
To, jakie dodatki wybierzecie na swój ślub, zostanie przez Waszego fotografa uchwycone tak, abyście za kilka lat mogli przypomnieć sobie o ślubnej biżuterii, czy perfumach.

zdjecia detalu na przygotowaniach ślubnych, fotograf slubny Kraków

Bardzo ważne jest przygotowanie wszystkich dodatków, tzw. detalu (obrączki/biżuteria) przed przyjazdem fotografa, bo to co od Was dostanie i przede wszystkim co u Was zastanie :) ma wpływ na późniejszy materiał, dlatego: nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę i nie szukajcie obrączek w pośpiechu, kiedy ekipa już u Was jest.

Zdjęcia detalu na przygotowaniach ślubnych, fotograf ślubny Krakówzdjęcia detalu na przygotowaniach ślubnych, fotograf ślubny Kraków
Fajnie, jeśli macie przygotowane żywe kwiaty, np. te, które są użyte w bukiecie, albo Wasze zaproszenia ślubne. Wybór tła też ma znaczenie, więc nie bójcie się poszukać jakichś fajnych materiałów, które Wasz fotograf będzie mógł wykorzystać.

zdjęcia detalu na przygotowaniach ślubnych, fotograf ślubny Krakówzdjęcia detali na przygotowaniach ślubnych, fotograf ślubny Kraków, kraków fotograf, zdjęcia detalu na przygotowaniach ślubnych, fotograf ślubnyzdjęcia detalu na przygotowaniach ślubnych, fotograf ślubny Krakówzdjecia detaluzdjęcia detalu w przygotowaniach ślubnych

 

Oczywiście ja jako fotograf zawsze staram się znaleźć jakieś fajne tekstury w domu Panny Młodej/Pana Młodego, ale pamiętajcie…
To, co fotograf czy filmowiec zastaje u Was na przygotowaniach - to odda aparat i późniejsza obróbka. Warto więc zadbać o te szczegóły, aby później cieszyć się estetycznymi kadrami rozpoczynającymi Waszą galerię.
Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, prawda? :)

 

Materiał przygotowany przez: fotograFKasia
Zdjęcia: fotograFKasia 
Niektóre ze zdjęć powstały na sesjach stylizowanych oraz na warsztatach fotograficznych.

www.fotografkasiafurman.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj