Zdjęcia, które zachwycają - lista rekomendowanych fotografów ślubnych. Część 3

Zapraszamy serdecznie na trzecią cześć cyklu - Zdjęcia, które zachwycają! Oto alfabetyczny spis fotografów ślubnych, bez sztucznych ocen i top list. Zadaliśmy im kilka pytań i tak powstała trzecia część listy fotografów, których zdjęcia nas po prostu zachwycają!

Kto przegapił poprzednie części cyklu - linki znajdziecie na samym dole, pod artykułem.

 Adam Ludwik Photography - www.adamludwik.pl

Określ siebie jednym słowem: Emocjonalista rozkochany w prostocie i symetrii :)
Co najbardziej kocham na ślubach: Kocham to, że pozostają w pamięci do końca życia ... a ja mam tę wyjątkową możliwość stać się częścią nich. Kocham to, że nie tylko łączą dwoje zakochanych w sobie ludzi, ale również sprawiają, iż całe rodziny obojga małżonków stają sobie bliższe a wszyscy w tym dniu są tacy radośni. Kocham to, że są tak emocjonalne, szczere i niepowtarzalne. Kocham, kocham, kocham ... długo mógłbym wyliczać :)
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Najbardziej cenię w Parach Młodych, z którymi mam okazję pracować to, że mają otwarte umysły i potrafią skorzystać z mojego doświadczenia.
O jakim ślubie/weselu marzę: O każdym jednym, szczęśliwej i zakochanej pary cudownych ludzi, takim na którym zdjęcia być może mógłbym (dzięki zaufaniu Pary) fotografować tylko i wyłącznie metodą analogową.
Mój zakres cenowy: Cyfrowo: 3-4,5 tys. zł, Analogowo: 5-6 tys. zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, Adam Ludwik Photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, Adam Ludwik Photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, Adam Ludwik Photography


bmkesek.com - Fotografia Ślubna - www.bmkesek.com

Co najbardziej kocham na ślubach: przebywanie ze szczęśliwymi, zakochanymi w sobie po uszy ludźmi :)
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: umiejętność okazywania sobie nawzajem emocji i totalne niezwracanie uwagi na nas w Dniu Ślubu :)
O jakim ślubie/weselu marzę: kameralne przyjęcie w toskańskiej winnicy albo greckim gaju oliwnym... To byłby klimat! :)
Mój zakres cenowy: 3,5-6,5 tys. zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu: 

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, bmkesek.comzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, bmkesek.comzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, bmkesek.com


Bujak Studio - www.bujakstudio.pl

Określ siebie jednym słowem: Pozytywni.
Co najbardziej kocham na ślubach: Ludzi i ich emocje. Niezliczoną ilość momentów wartych zatrzymania na dłużej...
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Naturalność, umiejętność celebrowania chwili... Wyluzowania się i nieprzejmowania sprawami, na które nie ma się wpływu... (np. pogodą ;). Nasze Pary to najczęściej fajne i wartościowe osoby, z którymi utrzymujemy kontakt realizując kolejne sesje albo po prostu spotykając się na kawie :) Także dziękujemy Naszym Parom za ich otwartość, życzliwość i wsparcie ;)
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzymy o ślubie ludzi, którzy nie myślą szablonowo. Są na tyle wykręceni i inni, że zaskoczą nas miejscem ślubu, strojem, konwencją... sposobem, w jaki przysięgną sobie miłość. Marzymy o ślubie, na którym będziemy płakać... z radości i ze wzruszenia :)
Mój zakres cenowy: 6 tys. i więcej.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, bujak studiozdjęcia ślubne, fotograf ślubny, bujak studiozdjęcia ślubne, fotograf ślubny, bujak studio


Creamy Photography - Łukasz Sienkiewicz – www.creamyphotography.pl

Określ siebie jednym słowem: Światłomaniak.
Co najbardziej kocham na ślubach: Jest to jeden jedyny dzień w życiu. Taki mały świat pełen magii, uczuć i emocji, który dzięki fotografii zostanie utrwalony już na zawsze.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Bezgraniczną miłość, szczerość w uczuciach, spontaniczność oraz pozytywne podejście do życia i duży dystans w stosunku do siebie.
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzę o niesamowitym ślubie na mojej ukochanej, zwiewnej i słonecznej Sri Lance, do której wracam w niemalże każdym śnie.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, creamy photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, creamy photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, creamy photography


Cuda Niewidy www.cudaniewidy.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: niepowtarzalny mix piękna i emocji.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: uśmiech i pozytywną energię.
O jakim ślubie/weselu marzę: o stylowym, romantycznym ślubie w słonecznej Kalifornii.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, cuda niewidyfotograf ślubny, zdjęcia ślubne, cuda niewidyfotograf ślubny, zdjęcia ślubne, cuda niewidy


Dawid Chatkiewicz Fotografia - www.dawidchatkiewicz.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: Mnogość skrajnych emocji jednego dnia.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Otwartość, spontaniczność, uśmiech.
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzy mi się klimatyczny ślub w lesie lub na plaży :)
Mój zakres cenowy: 3-5 tys. zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, dawid chatkiewicz fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, dawid chatkiewicz fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, dawid chatkiewicz fotografia


Dream Studio - www.dreamstudio.co

Określ siebie jednym słowem: Marzycielka
Co najbardziej kocham na ślubach: Spontaniczność
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Poczucie humoru i naturalność
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzę o spontanicznym ślubie realizowanym w kameralnym gronie, stylizowanym na amerykańskie śluby plenerowe.
Mój zakres cenowy: 2-4 tys. zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, dream studiozdjęcia ślubne, fotograf ślubny, dream studiozdjęcia ślubne, fotograf ślubny, dream studio


Ewa Lena Brzozowska Photography - www.ewalenabrzozowska.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: emocje.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: spontaniczność, prawdę.
O jakim ślubie/weselu marzę: Moje największe marzenie to ślub w środku lasu, intymna uroczystość gdzie uczestnicy nie kryją emocji, śmiechu, łez, czułości i ekscytacji.
Mój zakres cenowy: 3-6 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, ewa lena brzozowska photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, ewa lena brzozowska photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, ewa lena brzozowska photography


Ewelina Rypina - Cywińska Photography - www.rypinacywinska.com

Co najbardziej kocham na ślubach: W historii dwojga zakochanych poszukuję emocji i intymności, nastroju oraz magii chwili. Cenię minimalizm i naturalność w każdym znaczeniu tego słowa.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Ważne jest dla mnie partnerstwo i współpraca z ludźmi pełnymi pasji, spełnionymi, którzy starają się robić w życiu to, co sprawia im radość. Ludźmi, którzy cenią wartość, jaka niesie fotografia.
O jakim ślubie/weselu marzę: Moje serce skradają niewielkich rozmiarów śluby plenerowe na łonie natury.
Mój zakres cenowy: 4-6 tys. zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, ewelina rypina cywińska photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, ewelina rypina cywińska photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, ewelina rypina cywińska photography


Fotograf Jan Bystrzonowski - www.jasiekbystrzonowski.pl

Określ siebie jednym słowem: Uśmiechnięty.
Co najbardziej kocham na ślubach: Panujący Klimat.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Radość i Otwartość.
O jakim ślubie/weselu marzę: Już się taki odbył, był to Ślub z Moją Żoną.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, jan bystrzonowski zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, jan bystrzonowski zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, jan bystrzonowski


Fotografia Kamil Czernecki - www.kamilczernecki.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: Emocje.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Bycie sobą.
O jakim ślubie/weselu marzę: Wesele w Australii. 
Mój zakres cenowy: 4-6 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu: 

fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, kamil czerneckifotograf ślubny, zdjęcia ślubne, kamil czerneckifotograf ślubny, zdjęcia ślubne, kamil czernecki


Into the Wed - www.intothewed.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: EMOCJE - one są kluczem do wszystkiego. Do poznania drugiego człowieka, do zrozumienia go, do bycia z nim w tym najważniejszym dla niego dniu. Emocje są kluczem do współodczuwania tej samej rzeczywistości, w sposób odmienny, ale w taki sam sposób piękny. Karma sprawia, że poznaje ludzi umiejących opowiadać o swoich emocjach gestem, czułym dotykiem, spojrzeniem. Mnie pozostaje wyłącznie to sfotografować...ot cała sztuka.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Szczerość i prawdomówność - niekoniecznie ta opisywana słowem, ważniejsza jest ta opowiadania gestami, uczuciami, życiem. W tych drobnych rzeczach kryje się wielka tajemnica ich życia-którą uwielbiam zgłębiać i odkrywać.
O jakim ślubie/weselu marzę: Jako że wszystkie me działania sfokusowane są na ślubach destynacyjnych - marzę o parze, która dziś powie zróbmy szalony ślub z dala od utartych schematów, oczekiwań, planów. Jutro go zaplanuję, a pojutrze wyruszy w tę podróż życia... less thinking more searching wild nature in us.
Mój zakres cenowy: 4-6 tys zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:  

fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, into the wedfotograf ślubny, zdjęcia ślubne, into the wed


jakMotyle.pl | Studio Kreatywnej Fotografii

Co najbardziej kocham w ślubach: Pozytywne emocje przybrane garścią rozgardiaszu, szczyptą stresu i humoru zarazem. I chyba to, że pomimo podobnego planu dnia i pewnej dozy rutyny, każdy ślub jest inny i zaskakujący, ponieważ każda para jest inna :).
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: To, co w każdym człowieku — szczerość i naturalność. Myślę, że styl, dekoracje, dodatki i wszystko, co związane z wizualnym odbiorem tego dnia są ważne, ale nie najważniejsze.
O jakim ślubie/weselu marzę: Ciekawym doświadczeniem byłoby zrobić ślub na plaży w otoczeniu łodzi rybackich albo w miejscu ozdobionym lampionami i setkami migoczący światełek. Rzecz w tym, aby ślub nie przerodził się w przedstawienie, bo wtedy cała naturalność gdzieś się ulatnia. W przypadku sesji plenerowych sytuacja wygląda nieco inaczej i tu uważam, że czasami warto postawić na odrobinę aktorstwa i szaleństwa. O ile nie mam szczególnych marzeń odnośnie realizacji reportażu ze ślubu czy wesela w konkretnym stylu, z chęcią zrealizowałabym m.in. podwodną sesję ślubną :).
Mój zakres cenowy: 2,5 - 4,5 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:  

fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, jakmotyle.plfotograf ślubny, zdjęcia ślubne, jakmotyle.plfotograf ślubny, zdjęcia ślubne, jakmotyle.pl


Julia Wojciechowska Fotografia - www.juliawojciechowska.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: Emocje, pozytywną energię.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Naturalność, kreatywne pomysły.
O jakim ślubie/weselu marzę: O ślubie plenerowym w przepięknej scenerii, w lesie, w górach lub za granicą.
Mój zakres cenowy: 2-4 tys. zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:  

fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, julia wojciechowska fotografiafotograf ślubny, zdjęcia ślubne, julia wojciechowska fotografiafotograf ślubny, zdjęcia ślubne, julia wojciechowska fotografia


Kolor Selektywny,  Anna Cupczyńska - www.kolorselektywny.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: ludzi i ich prawdziwe emocje pełne wzruszeń i radości.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: naturalność, szczerość.
O jakim ślubie/weselu marzę: Bałtyk zimą :) Norwegia o każdej porze roku i Australia.
Mój zakres cenowy: 2-4 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, kolor selektywnyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, kolor selektywnyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, kolor selektywny


K. WAWRZYKOWSKI Photography - www.wawrzykowski.pl

Określ siebie jednym słowem: obserwator.
Co najbardziej kocham na ślubach: to, że jestem cichym obserwatorem wydarzeń, które uwieczniam dla Par z myślą, że będą je oglądać za 50 lat ich dzieci i wnuki. Zawsze myślę o tym, że będę częścią historii jakiejś rodziny. To wielka odpowiedzialność.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Zaufanie, którym mnie obdarzają.
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzę o ślubie w krajach północy, w miejscach takich jak Kanada, Skandynawia, Islandia, gdzie dzika, surowa natura będzie tłem dla uczucia łączącego dwoje ludzi, bez względu na płeć, wyznanie, pochodzenie.
Mój zakres cenowy: 3,5 tys. zł – 5 tys. zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, k.wawrzykowski photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, k.wawrzykowski photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, k.wawrzykowski photography


Lovemotions - www.love-motions.com

Co najbardziej kocham na ślubach: Uwielbiam obserwować silne więzi międzyludzkie, spontaniczne napady radości i zdrowego szaleństwa. Uwielbiam mnogość momentów, gdy wszyscy wzajemnie zarażają się dobrą energią.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Niekonwencjonalność w organizacji ślubu i to, że mają odwagę wplatać w to wydarzenie swoje osobiste motywy, tworząc tym samym pełną unikatowość.
O jakim ślubie/weselu marzę: Chciałabym uczestniczyć w ślubie i weselu, który odbędzie się na deskach teatru lub w undergroundowym przyjęciu z mocną muzyką i kolorowymi/błyszczącymi strojami. Ciągnie mnie do artystycznych środowisk.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, lovemotionszdjęcia ślubne, fotograf ślubny, lovemotionszdjęcia ślubne, fotograf ślubny, lovemotions


Lucky in Love - www.luckyinlove.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: Wielkie emocje i spontaniczność, która im towarzyszy. Lubię to, że w ten dzień każdy jest dla siebie miły.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Zdecydowanie luz i dobry gust!
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzy mi się sfotografować ślub, który odbyłby się w środku lasu, a wesele, byłoby wesołym piknikiem :)
Mój zakres cenowy: 4-5 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, lucky in lovezdjęcia ślubne, fotograf ślubny, lucky in lovezdjęcia ślubne, fotograf ślubny, lucky in love


Maciej Gas - wedding photographer - www.maciejgas.com / Profil na Facebook

Określ siebie jednym słowem: Ciekawy świata i ludzi, obserwator.
Co najbardziej kocham na ślubach: Naturalność, nieszablonowość, podróże, nowe wyzwania.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Energię, uczucie, uśmiech, nieskrępowane emocje, dobry kontakt z ludźmi.
O jakim ślubie/weselu marzę: Uwielbiam podróżować z moimi Parami, aktualnie mam w głowie wesele w małym, klimatycznym mieście na Cyprze :) Od zawsze również podróż do USA i wesele w Nowym Jorku, ze zdjęciami w stylu Annie Leibovitz.
Mój zakres cenowy: 4-6 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, maciej gaszdjęcia ślubne, fotograf ślubny, maciej gaszdjęcia ślubne, fotograf ślubny, maciej gas 


Marcin Romański - www.marcinromanski.com

Co najbardziej kocham na ślubach: Swobodę artystyczną, możliwość tworzenia opowieści oraz przede wszystkim radość i wzruszenie, o których słyszę od Pary Młodej, gdy obejrzą już swoje zdjęcia. Taki "feedback" dodaje skrzydeł i motywacji do dalszej ciężkiej pracy.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Otwartość na nowe pomysły i szaleństwo.
O jaki ślubie/weselu marzysz: Lubię nowe wyzwania i prawie nigdy się nie poddaję, a dobre fotografie wykonane w trudnych warunkach dają mi jeszcze więcej satysfakcji.
Mój zakres cenowy: 2,5 - 5 tys.zł

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

fotograf ślubny, zdjęcia ślubne, marcin romańskifotograf ślubny, zdjęcia ślubne, marcin romańskifotograf ślubny, zdjęcia ślubne, marcin romański


Melodia Chwil - artystyczna fotografia ślubna - www.melodiachwil.com

Określ siebie jednym słowem: Perfekcjonista.
Co najbardziej kocham na ślubach: Emocje, które towarzyszą parze młodej, jak i całej rodzinie przez cały dzień oraz detale, które w obłędny sposób potrafią namalować styl ceremonii.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Naturalność, spontaniczność i zaangażowanie.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Kocham śluby plenerowe! "Oprócz błękitnego nieba..."
Mój zakres cenowy: Reportaż ślubny 4-6 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

melodia chwil, zdjęcia ślubne, fotograf ślubnymelodia chwil, zdjęcia ślubne, fotograf ślubny


Natalia Kalina – Fotografia - www.nataliakalina.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: Możliwość przeżywania tak ważnego dnia razem z Parą Młodą i bycie świadkiem ich szczęścia :)
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Kreatywność, otwarcie na nowe trendy, zrelaksowane podejście do organizacji wesela.
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzę o ślubie na plaży lub pustkowiu z dala od miasta, gdzie goście mogliby tańczyć pod gwiazdami, kołysani szumem fal lub wiatru zawiewającego od strony pól.
Mój zakres cenowy: 3-4 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, natalia kalina fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, natalia kalina fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, natalia kalina fotografia


Nieobiektywni - www.nieobiektywni.pl

Określ siebie jednym słowem: Przyjaciele
Co najbardziej kochamy na ślubach: Radość i szczęście, które biją od Pary Młodej, ich rodzin i gości. To szczęście zawsze nam się udziela i daje ogromne pokłady energii :)
Co najbardziej cenimy w Parach Młodych: Szczerość. Otwartość. Pozytywne nastawienie. Emocjonalność i nieskrępowane okazywanie uczuć. Zaufanie, którym nas obdarzają, wpuszczając nas do swojego świata i traktując jak przyjaciół.
O jakim ślubie/weselu marzymy: Marzy nam się bardzo intymna historia. Ślub w jakimś dzikim zakątku natury, w górach, lesie lub nad morzem. Taki, gdzie poza Parą Młodą byłaby tylko osoba udzielająca ślubu i my.
Nasz zakres cenowy: 3,5-5 tys. zł.

 Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, nieobiektywnizdjęcia ślubne, fotograf ślubny, nieobiektywnizdjęcia ślubne, fotograf ślubny, nieobiektywni


Picturesfactory - www.picturesfactory.pl

Określ siebie jednym słowem: Otwartość.
Co najbardziej kocham na ślubach: Klimat.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Naturalność, autentyczność, miłość.
O jakim ślubie/weselu marzę: intymne, spokojne wesele w plenerze gdzieś w krainie fjordów :)
Mój zakres cenowy: 2-4 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, picturesfactoryzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, picturesfactoryzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, picturesfactory


Rafał Fronczek Photography - www.sacalobra.pl

Określ siebie jednym słowem: Z pasji i miłości do zdjęć.
Co najbardziej kocham na ślubach: W fotografii ślubnej najważniejsza jest dla mnie naturalność. Szukam w niej piękna i emocji.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: Lubię naturę i ludzi. To oni mnie inspirują. Każda Para i ślub to inna wyjątkowa historia. Cenię naturalność.
O jakim ślubie/weselu marzę: Marzę o sfotografowaniu romantycznego ślubu w Toskanii w klimacie starej rezydencji, magicznych uliczek i oliwnych gajów.
Mój zakres cenowy: 3-5 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, rafał fronczek photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, rafał fronczek photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, rafał fronczek photography


Simple photography - www.simple-weddings.pl

Co najbardziej kochamy na ślubach: Spontaniczność i piękne emocje, które możemy rejestrować.
Co najbardziej cenimy w Parach Młodych: Zaangażowanie w organizację swojego ślubu.
O jakim ślubie/weselu marzymy: Marzymy o intymnym plenerowym ślubie w lesie lub w górach. No i o plenerze na Islandii :)
Nasz zakres cenowy: 4-6 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, simple photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, simple photographyzdjęcia ślubne, fotograf ślubny, simple photography


Story Board Studio - www.storyboard-studio.com

Określ siebie jednym słowem: Z nami jest zawsze śmiesznie ;)
Co najbardziej kochamy na ślubach: To co naszym zdaniem jest najpiękniejsze na ślubach, to spontaniczne momenty w okazywaniu sobie uczuć. Te wszystkie spojrzenia i ukradkowe gesty, to jest właśnie esencja ślubów. Te małe momenty miłości są potem wielkimi bohaterami fotografii.
Co najbardziej cenimy w Parach Młodych: To, że nawet w tak stresującym dniu jakim jest ślub pozostają sobą :) Ślub to wielkie emocje, sami to przeżywaliśmy! Ale jeśli Para Młoda jest naturalna, to ich energia udziela się wszystkim i cała uroczystość przebiega w zupełnie innym stylu.
O jakim ślubie/weselu marzymy: O plenerowej ceremonii pośród kwitnących wiśni w Japonii.
Nasz zakres cenowy: 4-6 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, story board studiozdjęcia ślubne, fotograf ślubny, story board studiozdjęcia ślubne, fotograf ślubny, story board studio


The Snap Shots - www.thesnapshots.pl

Określ siebie jednym słowem: zakręcony.
Co najbardziej kocham na ślubach: emocje i różnorodność.
Co najbardziej cenię w Parach Młodych: dystans do świata i siebie, pozytywną energię i śmiałość w okazywaniu uczuć i emocji.
O jakim ślubie/weselu marzę: nigdy nie myślę o ślubach przez pryzmat stylistyki wydarzenia itp. Na pierwszym miejscu stawiam ludzi i w tym przypadku zawsze marzą mi się uśmiechnięci, pozytywni ludzie, z którymi już po pierwszym spotkaniu chcę iść na piwo a na weselu czuję się jak członek rodziny. Razem z nimi przeżywam ten dzień jednocześnie uwieczniając go na zdjęciach. Na szczęście to marzenie regularnie się spełnia :)
Mój zakres cenowy: 5-10 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

the snap shots, zdjęcia ślubne, fotograf ślubnythe snap shots, zdjęcia ślubne, fotograf ślubnythe snap shots, zdjęcia ślubne, fotograf ślubny


Styczeń - Fotografia - www.styczen-fotografia.pl

Określcie się jednym słowem: Radośni ;)
Co najbardziej kochamy na ślubach: Nieprzewidywalność - zawsze coś potrafi nas zaskoczyć :]
Co najbardziej cenimy w Parach Młodych: EMOCJE oraz to że są odważni w ich okazywaniu.
O jakim ślubie/weselu marzymy: Ponieważ uwielbiamy góry... Marzyłby nam się ślub plenerowy w wysokich górach, z niesamowitymi widokami, z mnóstwem emocji. Tak bylibyśmy w siódmym niebie gdybyśmy mogli zrealizować taki reportaż!
Twój zakres cenowy: 4-6 tys zł.

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, styczeń fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, styczeń fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, styczeń fotografia


Whiteberry - www.whiteberry.com.pl

Co najbardziej kochasz na ślubach: niepowtarzalność.
Co najbardziej cenisz w Parach Młodych: naturalność.
O jakim ślubie/weselu marzysz: Santorini.
Twój zakres cenowy: 2-4 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

whiteberry, zdjęcia ślubne, fotograf ślubnywhiteberry, zdjęcia ślubne, fotograf ślubnywhiteberry, zdjęcia ślubne, fotograf ślubny


Wojciech Makula Fotografia - www.wojciechmakula.pl

Co najbardziej kocham na ślubach: najbardziej lubię gdy na ślubie czuć ciepłą i miłą atmosferę, gdy po kilku kwadransach mam wrażenie jakbym był członkiem rodzin, które mam zaszczyt fotografować.
Co najbardziej cenię w parach młodych: Bardzo lubię Pary Młode z inicjatywą, wtedy Wasze pomysły i moje doświadczenie dają wspaniałe efekty.
O jakim ślubie/weselu marzę: Aktualnie moje marzenia są dość przyziemne, bardzo chciałbym uczestniczyć w kameralnym ślubie plenerowym, najlepiej w ogródku Pary Młodej.
Mój zakres cenowy: 4-6 tys. zł.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

zdjęcia ślubne, fotograf ślubny, wojciech makula fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, wojciech makula fotografiazdjęcia ślubne, fotograf ślubny, wojciech makula fotografia


 Kto przegapił, to podajemy linki do poprzednich części :

Zdjęcia, które zachwycają - lista rekomendowanych fotografów ślubnych. Część 1

Zdjęcia, które zachwycają - lista rekomendowanych fotografów ślubnych. Część 2

Materiał przygotowała: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

4 komentarzy

 • Link do komentarza kakusia sobota, 18 luty 2017 20:08 napisane przez kakusia

  Brakuje mi w tych zestawieniach jeszcze Łukasza Filipowskiego oraz Katarzyny Chudy :)!

 • Link do komentarza Kate Nazarewicz czwartek, 16 luty 2017 22:38 napisane przez Kate Nazarewicz

  Popatrzcie na Małe Szare Ślubne Studio. Myślę, że już dawno powinni znaleźć się się Waszych zestawieniach. Pozdrawiam

 • Link do komentarza Baśka środa, 15 luty 2017 22:19 napisane przez Baśka

  Przeglądnęłam wszystkie listy - świetny dobór fotografów, miło się czyta opisy, nie wspominając o pięknych zdjęciach! :) Za mną dopiero pierwsze próby w fotografii ślubnej i mam nadzieję, że swój pierwszy pełny sezon wypełnię równie dobrymi zdjęciami:

 • Link do komentarza ooooo środa, 15 luty 2017 12:45 napisane przez ooooo

  Szkoda, że nie znależli sie tu K&K Lorenc :(

Skomentuj