Filmowanie wesel – film ślubny od Lada Moment Studio

Na przestrzeni lat usługi wideofilmowania wesel znacząco się zmieniały, dostosowując się do ślubnych trendów, a także oczekiwań klientów. Czym współczesne filmowanie wesel różni się od wideofilmowania sprzed 20 lat? O czym warto wiedzieć, szukając kamerzysty na wesele?

ślub wesele video ślubne weselne wideofilmowanie ślubne wideofilmowanie weselne film ze ślubu film z wesela Lada Moment Studio porady inspiracje

Wideofilmowanie wesel – film ślubny a zdjęcia ślubne

Film ślubny to opowieść, którą tworzą obrazy, ruch i dźwięki. Reportaż ślubny przedstawia historię z dnia ślubu – od etapu przygotowań, przez ceremonię po przyjęcie weselne. Emocje, jakie towarzyszą Parze Młodej, świadkom, najbliższej rodzinie i pozostałym gościom, odsłaniane są nie tylko poprzez obrazy i dźwięki, ale także dynamikę poszczególnych scen. W Lada Moment Studio dynamikę tę budujemy przede wszystkim za pomocą dźwięku – starannie dobrana muzyka pomaga tworzyć narrację i jest nieodłącznym jej elementem, a nie tylko tłem. To sprawia, że film ślubny za każdym razem przywołuje emocje z dnia ślubu, nigdy się nie nudzi i jest wspaniałą pamiątką – również dla osób, które nie mogły uczestniczyć w tym ważnym dla Pary Młodej dniu. Naszym zdaniem zdjęcia ślubne i film ślubny doskonale się uzupełniają, razem tworząc kompletną pamiątkę ślubną i dlatego warto zdecydować się na współpracę i z fotografem, i z kamerzystą.

Filmowanie wesel – jak długo trwa film ślubny i czym jest teledysk ślubny?

Każdy, kto zajmuje się filmowaniem wesel, ma swój własny pomysł na film ślubny. My dużą uwagę przywiązujemy do muzyki, która odgrywa kluczową rolę w budowaniu narracji reportażu ślubnego. W naszych filmach ślubnych nie ma miejsca na przypadek – każda scena, każdy dźwięk i każda pauza mają znaczenie. Aby było to możliwe, filmy ślubne od Lata Moment Studio trwają 20 minut – to odpowiednia długość, by historia była kompletna i nie za długa.

Dodatkowo dla każdej Pary Młodej przygotowujemy teledysk ślubny. Krótki film, w którym pokazujemy najważniejsze momenty z dnia ślubu, to materiał, który jest zapowiedzią całego filmu ślubnego. Pary Młode chętnie udostępniają teledyski ślubne, dziękując za obecność na ślubie i weselu.

Filmowanie wesel Lada Moment Studio – ile kosztuje film ślubny?

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Z każdą Parą Młodą rozmawiamy o jej oczekiwaniach, przedstawiając jednocześnie nasze materiały i opowiadając o naszych standardach pracy. Przede wszystkim podczas ślubu i wesela pracuje dwóch operatorów, dzięki czemu udaje się nam uchwycić różne kadry, z różnych perspektyw, a materiał jest zróżnicowany. Dużo czasu poświęcamy także na postprodukcję – z wyszukaniem najlepszej muzyki włącznie. Filmowaniem wesel zajmujemy się od 2014 roku i od samego początku stawiamy na najwyższą jakość, tworząc wyjątkowe filmy ślubne. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dysponujemy między innymi kamerą 4K.

Jesteśmy z Łodzi, jednak często współpracujemy z Parami Młodymi z całej Polski. Chętnie poznajemy nowych ludzi i nowe miejsca. Mieliśmy przyjemność realizować filmy ślubne z kameralnych uroczystości, jak i dużych przyjęć weselnych. Każdy ślub i każde wesele są dla nas kolejnym wyzwaniem i cennym doświadczeniem, dzięki którym dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów. Obecnie proponujemy pakiety usług filmowania wesel – standardowy pakiet kosztuje 7000 zł. Przewidzieliśmy również pakiet premium dla najbardziej wymagających za 9000 zł oraz pakiet minimum za 5000 zł.

Naszym celem jest tworzenie ponadczasowych filmów ślubnych – takich, do których z przyjemnością wrócicie po latach. Wszystkie Pary Młode, które szukają kamerzysty na wesele, zapraszamy do kontaktu. Będzie nam niezmiernie miło poznać Waszą historię, a następnie opowiedzieć ją za pomocą filmu ślubnego.

 

 

Materiał zewnętrzny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj