Podsumowanie sezonu ślubnego 2019 - najlepsze zdjęcia ślubne

Fotografia ślubna to wymagający, ale jednocześnie bardzo wdzięczny zawód. Mam to ogromne szczęście, że mogę towarzyszyć zakochanym podczas ich najpiękniejszego dnia ślubu i wesela. Nieskromnie powiem, że mam także to niesamowite szczęście do Par Młodych, zakochanych w sobie po uszy. Na zdjęciach jestem w stanie uchwycić każdą  z emocji przebiegających przez ich twarz i jestem im niesamowicie wdzięczny, że zdecydowali się właśnie na moje towarzystwo w tak ważnym dla nich dniu.

fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź

Miniony sezon był dla mnie, jako fotografa ślubnego niezwykle udany, obfitujący w pozytywne emocje, zakręcone, uśmiechnięte pary, łzy radości i wzruszenia - piękniej nie mogłem go sobie wyobrazić.


Wszystko zaczyna się od pierwszego spojrzenia - o mocy first looku w fotografii ślubnej

Chwila, w której następuje pierwsza fala nieposkromionych emocji to pierwsze spotkanie Pary Młodej w dniu ślubu, tak zwany first look. Paleta uczuć na twarzy zakochanych jest niepowtarzalna, niemożliwa do odtworzenia w żadnej innej sytuacji. Osobiście, to mój ulubiony moment podczas dnia ślubu i wesela. Mam możliwość uchwycenia miłości i oddania w najszczerszej, najczystszej postaci. W takich chwilach widzę i czuję, jak ważna jest moja praca i jak bardzo cenię to, co daje mi radość w życiu.

fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź

Wesele to nie tylko atrakcje dla gości, to przede wszystkim emocje

W sezonie 2019 sporo podróżowałem - realizowałem sesje plenerowe nad morzem i w górach, zwiedzałem także zakamarki postindustrialnych regionów kraju. Wszystko po to, by zatrzymać w kadrze najpiękniejsze chwile Pary Młodej.
Fotografowałem rustykalne śluby w drewnianych stodołach, zapisywałem historię podczas, ryzykanckich, jak na nasz polski klimat, wesel pod gołym niebem, bywałem na najpiękniejszych pałacowych salach balowych w Polsce. Chcę Wam jednak przypomnieć o jednej, bardzo ważnej kwestii. To nie miejsce wesela jest najważniejsze, a uczucia - ta magiczna siła przyciągania, czy jak kto woli - chemia otaczająca Parę Młodą. To najbliżsi, towarzyszący Parze w ich najważniejszym dniu stanowią podwaliny dobrej zabawy weselnej do białego rana. Przyjęcie weselne nie może się także obyć bez odpowiednich atrakcji, które podtrzymają zabawę w dobrym tonie aż do świtu. Pokaz fajerwerków czy migotliwe zimne ognie to naprawdę dobry pomysł na zaskoczenie gości weselnych.

fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź

...a sesja poślubna absolutnie nie musi być nudna i oklepana

Ślub i wesele to jednak nie koniec mojej pracy - kolejnym jej elementem są sesje poślubne w plenerze. To nie tylko świetna zabawa i ogromna frajda - zarówno dla mnie, jak i dla moich Par Młodych. To także okazja, często jedna z niewielu w życiu, by uchwycić miłość w nietypowym, pięknym miejscu. Podczas sesji plenerowych, tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Możemy wybrać dowolne miejsce, zarówno w Polsce, jak i za granicą i stworzyć własną opowieść o miłości. Część Par wybierze sesję poślubną niczym z kart Vogue`a, w street-artowym stylu, część z nich zdecyduje się wspiąć ze mną o szalenie wczesnej godzinie na szczyty gór tylko po to, byśmy mogli zacząć sesję wraz ze wschodem słońca. Część z nich z kolei wyruszy wraz ze mną w niezwykłą podróż przez wąskie uliczki włoskich miasteczek, na chwilę zgubi się w miejskiej dżungli, kipiącej gwarem rozmów i zapachem przypraw. Z innymi Parami wybiorę się na egzotyczną plażę, będę się wspinał po stromych, wilgotnych od fal skałach po to, by uchwycić najlepszy kadr, który będzie cieszył ich oczy jeszcze wiele lat później.  

fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź

Moje fotografie są doceniane na świecie - o nagrodach słów kilka

Fotografia ślubna sprawia mi ogromną przyjemność i daje satysfakcję, jednak szczególnie miłe są chwile, kiedy moje prace doceniają także inni. Wyróżnienia w międzynarodowych konkursach fotograficznych, w tym International Wedding Photographer Of The Year spowodowało, że zostałem zaproszony do programu Pytanie Na Śniadanie, by wziąć udział w dyskusji "Polacy wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie". Jestem ogromnie wdzięczny za to, że zostałem wybrany jednym z 25 najlepszych fotografów na świecie w prestiżowym rankingu TOP WEDDING PHOTOGRAPHERS OF THE YEAR 2019 PROWED.  

fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź fotograf ślubny Łódź Krzysztof K. Memories Photography przegląd sezonu fotografia ślubna Łódź

Moje najlepsze zdjęcia ślubne roku 2019 nie powstałyby bez wspaniałych Par Młodych, które obdarzyły mnie swoim zaufaniem, podzieliły się entuzjazmem, nie bały się okazywać emocji, dzielić się swoją radością i cieszyć chwilą podczas ślubów i wesel, a także sesji ślubnych. Dziękuję!

Krzysztof Krawczyk Memories,   
Fotograf ślubny Łódź

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj