Tych ujęć nie może zabraknąć w reportażu ślubnym -trendy w fotografii ślubnej 2019

Znalezienie idealnego fotografa ślubnego to niełatwe zadanie - Pary Młode przeglądają często dziesiątki portfolio, zanim zdecydują się na tego jedynego fotografa ślubnego, który uwieczni ich Wielki Dzień. 

ślub wesele dekoracje fotografia detale first look inspiracje trendy ślubne 2019 trendy fotografii ślubnej 2019 porady abcslubu.plZdjęcie - LMFOTO

Jak sprawić, aby zdjęcia z Waszego ślubu i wesela miały "to coś"? Zobaczcie najnowsze trendy w fotografii ślubnej na sezon 2019!

Powrót do tradycji ślubnych

Od kilku sezonów, first look, czyli pierwsze spotkanie Pary Młodej w dniu ślubu i wesela zdominowało ślubne trendy fotograficzne, pozwalając Narzeczonym na chwilę intymności i zobaczenie siebie po raz pierwszy w Wielkim Dniu. To także idealny moment na to, by fotograf stworzył portrety Pary, rodziny i najbliższych osób jeszcze zanim rozpocznie się ceremonia ślubna. Coraz częściej jednak Pary Młode decydują się na zobaczenie siebie po raz pierwszy dopiero w chwili ceremonii ślubnej, kiedy Panna Młoda kroczy do ołtarza w towarzystwie taty, a Pan Młody czeka na nią przy ołtarzu. To niezwykle emocjonalny czas, gdzie wszystkie uczucia Pary można wyczytać na ich twarzach. Zdecydowanie warto zatrzymać chwilę zobaczenia siebie po raz pierwszy właśnie na ten moment.

ślub wesele dekoracje fotografia detale first look inspiracje trendy ślubne 2019 trendy fotografii ślubnej 2019 porady abcslubu.plMiejsce na wesele - Moodro Restaurant, Katowice
Dekoracje ślubne - Pracownia Florystyczna Anemony
Poligrafia ślubna - Metier Pracownia Zaproszeń
Zdjęcia - Whitedressphoto

Detale ślubne warte zapamiętania

Nowoczesne Pary Młode przykładają ogromną wagę do detali ślubnych - wiele z nich decyduje się na wynajęcie apartamentów do przygotowań ślubnych a także dba o estetykę otoczenia, przygotowując odpowiednie dekoracje warte zapamiętania. Od zaproszeń ślubnych poprzez dekoracje kwiatowe, tort i detale personalne Pary takie jak obuwie ślubne, biżuteria, suknia ślubna, garnitur, a także prezenty dla gości - piękne i ciekawe, są zdecydowanie warte uwiecznienia na fotografii.

ślub wesele dekoracje fotografia detale first look inspiracje trendy ślubne 2019 trendy fotografii ślubnej 2019 porady abcslubu.plZdjęcie - Black Tree Studio

Spontaniczne fotografie pełne uczucia

Wszyscy wiemy, jak piękne potrafią być portrety - zarówno te, na których mamy tylko idealnie ustawioną Parę Młodą, jak i całą rodzinę, jednak równie ważne jak to jest uchwycenie emocji w niepozowanej formie. Zdjęcia "z zaskoczenia" nie pozwalają na przygotowanie się, a jednocześnie są niezwykle szczere - ukradkowo ocierane łzy rodziców, szerokie uśmiechy podczas składania życzeń, czy te głębokie spojrzenia w oczy podczas zawierania związku małżeńskiego... Te niemalże magiczne chwile, unikatowe i jedyne w swoim rodzaju zdecydowanie są należą do tych, które koniecznie trzeba sfotografować tu i teraz, bez ustawienia i pozowania.

Podsumowanie dnia ślubu i wesela w fotografiach

Coraz częściej fotografowie decydują się na uchylenie rąbka tajemnicy i pokazanie fotografii ze ślubu i wesela podczas trwania przyjęcia weselnego. Wielu fotografów ślubnych przygotowuje kilkadziesiąt najpiękniejszych zdjęć i wyświetla je w trakcie wesela. To ciekawy pomysł, który pozwala na to, aby raz jeszcze przeżyć emocje mijającego dnia w towarzystwie najbliższych. Nie jesteście przekonani do tej propozycji? Od jakiegoś czasu, część fotografów ślubnych przesyła także pakiet zdjęć do Pary Młodej już dzień po weselu - dzięki temu, Para śmiało może się nimi podzielić ze swoimi najbliższymi za pomocą social mediów i raz jeszcze przeżyć ten magiczny dzień.

ślub wesele dekoracje fotografia detale first look inspiracje trendy ślubne 2019 trendy fotografii ślubnej 2019 porady abcslubu.plBukiet, dekoracje kwiatowe i tło za parą młodą - A&A Decor Design
Zdjęcie - Anka Robi Zdjęcia

Idealnie fotogeniczne tła weselne i ścianki do zdjęć

W erze mediów społecznościowych i dostępu do aparatów dobrej jakości umieszczonych w smartfonach, wszyscy dobrze wiemy, jak bardzo goście weselni lubią pozować do zdjęć i umieszczać je później w sieci. Wiem także, że właśnie z tego względu Pary Młode decydują się na przygotowanie odpowiedniego, spersonalizowanego tła idealnego do wykonania takich zdjęć. Kwiatowe, drewniane, czy stworzone z materiałów backdropy z inicjałami Pary Młodej i spersonalizowanym hashtagiem to naprawdę dobry pomysł - pomyślcie, z jaką przyjemnością wyszukacie później zdjęcia Waszych gości weselnych w sieci i przeżyjecie te emocje na nowo!

 

Materiał przygotowany przez: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj