Zdjęcia, które zachwycają - lista rekomendowanych fotografów - edycja 2018, część 2

Już od dwóch lat przygotowujemy dla Was cykliczny artykuł, w którym prezentujemy Wam zdjęcia najlepszych fotografów ślubnych z Polski. Zapraszamy serdecznie do drugiej odsłony cyklu z rekomendowanymi przez nas fotografami, edycja na rok 2018!

Oto alfabetyczny spis fotografów ślubnych, bez sztucznych ocen i top list. Abyście mogli ich nieco lepiej poznać, zadaliśmy im kilka pytań i... tak właśnie powstała część druga listy fotografów, których zdjęcia nas po prostu zachwycają!


Arek Drozdek Photography - www.arekdrozdek.pl  www.facebook.com/Arek-Drozdek-Photography

Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary?
Uwielbiam dzielić radość z parą młodą i wnosić ją od siebie....by później utrwalić jej piękno.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Z radością wyczekuję chwili po przysiędze gdy bez stresu nowożeńcy chwytają się za dłonie, szepcą coś do ucha z radością, lub ze wzruszeniem spoglądają na siebie.....kocham ten moment.

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Ślub na jednym z dachów w Santorini.

Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
2-4 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Arek Drozdek ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plArek Drozdek ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plArek Drozdek ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


BMKESEK.COM - Beata i Marcin Kęsek - www.bmkesek.com www.facebook.com/bmkesek

Jeśli mielibyście opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
emocjonalni, ciekawi świata i ludzi, pozytywnie zakręceni, ale też pomocni (kurcze nie wyszło w 3 słowach) ;)
Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
Ponieważ to my, jako praktycznie jedyni (nie licząc filmowców, z którymi od czasu do czasu współpracujemy) jesteśmy w stanie zatrzymać na kadrach dla naszych Par najważniejsze momenty z ich wyjątkowego dnia na długie lata. Uwielbiamy uczucie, gdy nie ukrywają łez wzruszenia podczas przeglądania po pewnym czasie od dnia ślubu swojego materiału fotograficznego. Lubimy fotografować prawdziwe uczucia, nie skrępowane w żaden sposób. My po prostu kochamy zakochanych ludzi! :)
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Zdecydowanie nie jest to świniak wjeżdżający na środek parkietu z palącą się racą :D
Jednak, tak już całkiem na poważnie, cenimy sobie ogromnie dobry kontakt z naszymi Parami jeszcze zanim się spotkamy w tym szczególnym dniu jakim jest ślub.. Dlatego też bardzo często staramy się dzielić naszym doświadczeniem, logistyką, sprawdzonymi kontaktami, bo jako osoby, które co tydzień w sezonie letnim spędzają czas na ślubach wiemy co jest fajne, a co niekoniecznie oraz na co oczywiście warto zwrócić uwagę podczas organizowania tego dnia.. Dzięki takiej relacji dwójka ludzi, która to nam powierza uwiecznienie najważniejszych chwil z tego wyjątkowego wydarzenia, ufa nam całkowicie w tym co robimy i jak to robimy.. a zaufanie w kwestii wzajemnej współpracy to klucz do sukcesu, bo my z powodu wzajemnego zaufania idąc na (niezbyt lubiane przez nas słowo) "zlecenie" nie czujemy się jakbyśmy byli w pracy.. Wiemy, że tych dwoje ludzi nam zaufało i to wystarczy, by każdy etap ślubu czy wesela sprawiał nam radość :) Mamy wtedy wrażenie jakbyśmy nie byli w pracy i to jest naprawdę kapitalne uczucie, a co ciekawsze mamy wrażenie, że zdjęcia robią się wtedy same :)

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Beacie marzy się sfotografowanie hinduskiego ślubu z masą kolorów, energii i tańca (tutaj też przypomina nam się niesamowite, brazylijskie wesele, które mieliśmy przyjemności fotografować, gdzie czuliśmy się jak na karnawale w Rio).. a Marcin najbardziej lubi przede wszystkim prawdziwe uczucia, prawdziwe relacje, szczerość, niezależnie od tego, czy jest to tzw. "wesele z pompą" na 200 osób, czy kameralny ślub na kilkanaście, kilkadziesiąt osób w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Nie ukrywa też, że te drugie leżą bliżej jego serca, bo nie ma wtedy takiego pośpiechu, biegania do kolejnych gości, którzy opuszczają przyjęcie.. Bardzo lubi pracować tam gdzie jest sporo zieleni, fajny krajobraz, odizolowanie od cywilizacji, bo taka jest jego natura.. Dlatego też zdecydowanie chcielibyśmy częściej fotografować śluby plenerowe.. Oboje lubimy kiedy cały dzień jest fajnie logistycznie zaplanowany, ale tak na luzie, a nie z zegarkiem w ręku ;)

Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys.

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

BMKESEK ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plBMKESEK ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plBMKESEK ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Cuda Niewidy - www.cudaniewidy.pl www.facebook.com/cudaniewidypl

Jeśli miałabyś/miałbyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Wrażliwa, uśmiechnięta, ciesząca się życiem Pani fotograf:)
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Kocham fotografować śluby, gdyż nie ma innej okazji, w której fotograf ma okazję wyłapać taką dawkę emocji i wzruszeń. W codziennej rzeczywistości ludzie unikają obiektywu. Co innego w dniu Ślubu! Tu fotograf jest mile widziany, wręcz niezbędny! Stanowi nieodzowną część ceremonii, a Para Młoda i goście najczęściej zachowują się swobodnie i przestają się kryć ze swoimi uczuciami. Daje nam to możliwość zarówno realizacji swojej pasji, jak i stworzenia niepowtarzalnej pamiątki dla Nowożeńców.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Zdecydowanie przygotowania! Po pierwsze dlatego, że wtedy właśnie emocje sięgają zenitu, a oczekiwanie i napięcie rośnie. To podczas przygotowań mam szansę uchwycić najbardziej chwytające za serce momenty - first look czy błogosławieństwo rodziców i dziadków. Co więcej, w czasie przygotowań mam największe pole manewru odnośnie ułożenia i sfotografowania pięknych detali ślubnych czy sportretowania Panny Młodej z bukietem.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej 
zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Uwielbiam stare miejsca mające swoją historię i własnie w takich najbardziej kocham fotografować. Wszystkie leciwe zamki, pałacyki czy folwarki mile widziane!
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys. i więcej

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Cuda Niewidy ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plCuda Niewidy ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plCuda Niewidy ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


D&A Photographers - www.daphoto.pl www.facebook.com/daweddingphotographers 

Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary?
Wierzymy, że fotografia jest niezwykłym sposobem na zatrzymanie najpiękniejszych chwil naszego życia, do których zawsze chcemy wracać. Dlatego kochamy fotografować ludzi i opowiadać historie miłości, na które składają się niezwykle emocje, wzruszenia, uśmiechy...
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Możliwość uczestniczenia w Dniu Ślubu rozpoczynającym nowy, fascynujący etap w życiu Pary Młodej i fotografowanie niezwykłych emocji, jakie mu towarzyszą jest dla nas wyróżnieniem, prawdziwą pasją i sposobem na życie, który nadaje mu kolorów, radości i ogromnej satysfakcji.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Ślub w Tajlandii.
Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
3-5 tys. i więcej

Wasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

D&A Photographers ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plD&A Photographers ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plD&A Photographers ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Dobrowolski Weddings - www.dobrowolskiweddings.com 

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Skorzystam z pomocy znajomej fotograf bo ja sam mam ogromne problemy z mówieniem czegokolwiek o sobie. Znajoma typuje pomocny zdecydowany i ambitny.
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary?
Kocham fotografować śluby przez ogrom skrajnych emocji których w tym dniu jestem świadkiem oraz przez nieprzewidywalność zdarzeń. Każdy ślub mnie czymś zaskoczy, pozytywnie. Z natury troszkę aspołeczny traktuję fotografię także jako pewnego rodzaju terapię by na ludzi się otwierać. No a wiele z par młodych które fotografowałem w przeszłości zostaje moimi bardzo dobrymi znajomymi ;)
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Myślę że cały dzień, lecz jeśli miałbym jeden etap określić moim ulubionym momentem w dniu ślubu i wesela jest to zdecydowanie przyjęcie już póznym wieczorem.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Każdy ślub jest tym wymarzonym biorąc pod uwagę zaufanie par i świadomość tego, że z tak dużego rynku fotografów ślubnych zdecydowano się akurat na mnie przez pryzmat portfolio. Niemniej jednak, lubię śluby 'mieszane' przez zderzenie często dwóch lub więcej skrajnie różnych kultur. Miejsce nieważne, bo co mi po pięknym miejscu gdy ludzie nie zagrają?
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Dobrowolski Weddings ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plDobrowolski Weddings ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plDobrowolski Weddings ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Ewelina Zięba Photography - www.ewelinazieba.com 

Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Fotografowanie podczas dnia Ślubu daje mi możliwość uczestniczyć w czymś ważnym. Lubię być cichym obserwatorem rzeczywistości. Lubie także otaczać się pięknymi emocjami i rzeczami. Ta praca daje mi możliwość spełniania się w tych aspektach. A jak człowiek jest spełniony to jest szczęśliwy to tą energie oddaje z powrotem zarówno swoim bliskim jak i ludziom z którymi pracuje. Dlatego tak bardzo lubię tą pracę.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
 
Przygotowania- mam wtedy okazje do wykonania pięknych portretów, do uwiecznienia detali, emocji i drobnych gestów. Uwielbiam kiedy pary decydują się na First Look. To moment, który jest szczery i wypełniony wzruszeniem. Emocje i taka piękna spontaniczność to coś, co uwielbiam najbardziej!

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Marzę o ślubach, które będą wizją Pary młodej a nie ich Rodziny. Marzę, by pracować z ludźmi otwartymi, szczerymi, którzy są gotowi na realizacje różnych pomysłów nawet tych niekonwencjonalnych. Wierzę, że jak ludzie mają pozytywną energię i otwartą głowę to dzieje się magia a dzień ślubu staje się absolutnie wyjątkowym i cudownie przygotowanym wydarzeniem!
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys i więcej

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Ewelina Zięba Photography ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plEwelina Zięba Photography ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plEwelina Zięba Photography ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Grzegorz Ciepiel -  www.ciepiel.pl www.facebook.com/Ciepiel.fotografia www.instagram.com/ciepiel_photo

Jeśli miałbyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Odi profanum vulgus
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
ponieważ możesz łączyć typowo reporterską fotografię z kreacją.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela? 
Każdy w którym królują emocje i radość. Uwielbiamy szalone tempo przygotowań, pełne łez przysięgi, życzenia składane przez ukochaną Babcię, chwile tylko dla siebie zaraz po wielkim TAK i tańce, w trakcie których panna młoda tuli się do Taty. Dzień ślubu jest piękny w całości! 

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Marzę o fotografowaniu ślubu hinduskiego.
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
3-5 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Grzegorz Ciepiel ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plGrzegorz Ciepiel ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plGrzegorz Ciepiel ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


INTO THE WED - Piotr Pasiak - www.intothewed.pl www.facebook.com/Intothewed www.instagram.com/intothewed

Jeśli miałbyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Życie jest grą kolorów, świateł i cieni. Patrze na niego przez różne pryzmaty, zatem 3 słowa o mnie to jak 3 kolory w tęczy :-)
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
To idealna płaszczyzna do spotkania człowieka z człowiekiem - najczęściej w pozytywnym tego słowa znaczeniu :-)
Mistyka chwili jaką jest ślub to idealne przełożenie tego co w życiu człowieka jest ważne - a ważne są unikalne chwile.
Tej unikalności chwil uwielbiam szukać - nigdzie indziej nie ma jej w tak dużej ilości, i zazwyczaj wszystkie te emocję kojarzą się ze szczęściem.
Zatem to praca marzeń.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela? 
Moment kiedy staje na przeciw pary młodej. Widzę na ich twarzach zmęczenie, jest 1 w nocy. Pamiętam ostatnie 12 godzin - wiem ile z siebie dali aby organizacja
tego dnia stała na najwyższym poziomie. Pamiętam każdy delikatny i ulotny gest miłości jakim się tego dnia obdarowali.
Moment kiedy słyszą " Będziecie mieli zdjęcia o jakich marzyliście - nie dlatego, że ja to fotografowałem, ale dlatego że tacy dla siebie dziś byliście"
Ich reakcja jest warta każdego zmęczenia jakie siedzi w moich kościach, oczach i umyśle.

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Jako fotografowie chwalimy się najpiękniejszymi ślubami w najpiękniejszych miejscach. Takie śluby chcemy fotografować.
A ja marzę o ludziach z którymi przesiedzę noc, rozmawiając o rzeczach ważnych i o tych błahych.
Następnego dnia wezmę aparat do ręki i zrobię im zdjęcia, o jakich marzą. I będzie to banalnie proste - bo będę ich znał.
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys. 

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Into The Wed ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plInto The Wed ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plInto The Wed ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Jarosław Kozłowski - www.jaroslawkozlowski.com 

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Uśmiechnięty, romantyk, realista.
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Fotografowanie Młodych Par powoduje u mnie przyspieszone bicie serca, czasem łzy, a także wzrost adrenaliny - to ostatnie ponoć uzależnia. Poznaję ich historię i nie jednokrotnie przeżywam z nimi ten "wielki dzień". Uwielbiam momenty gdy, skradam ich emocje, te chwilę i zatrzymuję je kadrze.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Uwielbiam przygotowania do ślubu: za ten rozgardiasz i chaos.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Miałem okazję realizować już ślub o tematyce "Alicji w Krainie Czarów" więc chętnie podejmę się kolejnej stylizacji w tematyce wybranej przez nowożeńców.
Marzy mi się ślub na szczycie gór, a co najmniej u brzegu Czarnego Stawu z widokiem na Rysy.

Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6tys

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Jarosław Kozłowski ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plJarosław Kozłowski ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.plJarosław Kozłowski ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl

 


Katarzyna Pyrchała  - www.katarzynapyrchala.com www.facebook.com/katarzynapyrchalafotografia www.instagram.com/katarzynapyrchalafotografia

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Szaleństwo, szaleństwo i jeszcze raz szaleństwo! :)
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Uwielbiam w swojej pracy to, że mogę fotografować ludzi szczęśliwych, tak po prostu :)
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Zdecydowanie first look.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
O fotografowaniu przysięgi kochających się ludzi, którzy ze względu na prawo nie mogą wziąć ślubu cywilnego
(np. ślub humanistyczny w jakimś pięknym miejscu z najbliższymi wokół). Lubię być zaskakiwana! Zróbmy coś szalonego! Po prostu! :)
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
5-6tys

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Katarzyna Pyrchała ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Katarzyna Pyrchała ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Katarzyna Pyrchała ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Kocięda Na Ślubach - www.kocieda-na-slubach.pl www.facebook.com/kociedanaslubach www.instagram.com/kociedanaslubach

Jeśli mielibyście opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Poszukiwacze, marzyciele, romantycy
Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
W życiu są dla nas ważne dwie rzeczy : miłość i szczęście. Czy istnieje jakaś inna praca w której można z nimi obcować niemal namacalnie? :) Nasza praca zabrała nas w podróż o jakiej nawet nie marzyliśmy - otworzyła nas na ludzi, świat, ale przede wszystkim na samych siebie. Nauczyła nas słuchać, dostrzegać więcej, odczuwać bardziej, dzięki ludziom, których napotkaliśmy na swojej zawodowej drodze zostaliśmy wzbogaceni o wiele pięknych przeżyć, cennych przemyśleń czy przyjaźni. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy robić to co kochamy, sprawiać innym radość i doświadczać tych wszystkich pięknych rzeczy.
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
To może być dosłownie dowolny moment w trakcie tego dnia - magia dzieje się niespodziewanie :)
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Niebanalna oprawa ślubu czy urokliwa lokalizacja to zawsze dodatkowy smaczek, który bywa miły, ale nie jest sensem naszej pracy. Dla nas liczą się ludzie, ich emocje, wrażliwość, miłość, to czy są szczerzy i otwarci na tyle, aby uchylić nam drzwi do swojego świata, pokazać swoje emocje bez strachu o to co ktoś sobie o nich pomyśli. To są śluby o których marzymy i które chcemy realizować - z prawdziwymi ludźmi, którzy nie próbują powstrzymać swoich uczuć, nie przejmują się roztrzepaną fryzurą, czy ubrudzoną suknią - są po prostu sobą, dla siebie tu i teraz, a ich miłość jest widoczna na każdym kroku. Bez emocji żadne piękne wnętrza i dodatki nie sprawią, że powstanie coś wartościowego, co przyspiesza bicie serducha. Bo przecież o to w tej pracy chodzi, o ten magiczny element, który sprawia, że fotografia to coś znacznie więcej niż chwila zamknięta w kadrze.
Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys i więcej

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Kocięda Na Ślubach ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Kocięda Na Ślubach ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Kocięda Na Ślubach ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Kuba Pabis Fotografia-  www.kubapabis.com

Jeśli miałbyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Miłość, radość, fotografia 
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Sam jestem emocjonalną osobą. przeżywam śluby razem z moimi parami. Dlatego to robię. 
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
 
Lubię wszystkie prawdziwe momenty, które pojawiają się między dwójką zakochanych ludzi. 

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Chciałbym zrealizować ślub w dżungli, na dachu wieżowca, w lesie i wielu innych miejscach. :)  
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
Od 4 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Kuba Pabis ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Kuba Pabis ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Kuba Pabis ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Lucky In Love - www.luckyinlove.pl www.facebook.com/luckyinlovepl www.instagram.com/luckyinlovepl

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
uśmiechnięta, życzliwa optymistka
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Bo każda miłość to nowa energia i inna przygoda. Poza tym jestem przekonana, że to są jedne z ważniejszych zdjęć w życiu, które ogląda się z wypiekami na twarzy wiele lat.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Lubię przygotowania za kameralną atmosferę, zaślubiny za podniosłość, a wesele za energię, która bije od gości młodej pary.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Marzą mi się śluby z dużą ilością kwiatów, uśmiechów i biegających piesków!
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6tys

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Lucky In Love ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Lucky In Love ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Lucky In Love ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Malachite Meadow - www.ma-me.pl  www.facebook.com/malachitemeadow www.instagram.com/malachite_meadow_photography

Jeśli mielibyście opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
radość, pasja, zaufanie
Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
Dzień ślubu, to mamy poczucie, czasami niedoceniany kawałek rzeczywistości fotograficznej. Mamy tam wszystko czego potrzeba fotografowi: nieograniczoną licencję na reportaż, niemalże streetową fotografię, miejsce na wspaniałą fotografię portretową, fotografię mody, fotografię architektury, detal a nawet jak ktoś lubi na fotografię jedzenia (food porn). Śluby to piękny rytuał przejścia, fascynujące zjawisko socjologiczne i antropologiczne. Oboje jesteśmy humanistami i najbardziej interesuje nas człowiek jako istota. W dzień ślubu mamy dostęp do całego przekroju ludzkich emocji, co nas niezmiernie fascynuje i pozwala każdą sytuacje widzieć w dość indywidualny sposób i być blisko niej, z aparatem w gotowości. W przestrzeni publicznej wydarza się również masa ciekawych zjawisk, ale nie chcąc się czuć jak intruzi, niejednokrotnie musimy uszanować wolę osób, które nie chcą być fotografowane. Na ślubie tego problemu praktycznie nie ma. Kuba jako były fotoreporter Gazety Krakowskiej lubił być w akcji, a w dniu ślubu akcja pędzi tak mocno, aż czasem trudno złapać oddech, i o to właśnie chodzi. Lubimy tę ślubną zadyszkę.
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Ceremonia

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
ślub w Kalifornii 
Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
6 tys. i więcej

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Malachite Meadow ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Malachite Meadow ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Malachite Meadow ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Malarze w Parze - www.malarzewparze.pl

Jeśli mielibyście opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Rodzinni, emocjonalni, z poczuciem humoru.
Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
Dzięki fotografii ślubnej możemy wiele razy w ciągu roku być świadkami wspaniałego wydarzenia i jest to dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy stworzyć pamiątkę dla Pary Młodej, która będzie z nimi na zawsze.
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Ciężko nam określić jeden ulubiony moment, ponieważ w każdej chwili może wydarzyć się coś, co chwyci nas za serce.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Jeśli już mamy ujawniać swoje marzenia to... mamy ich dużo :) Ale największe to ślub humanistyczny oraz ślub w jednym z naszych ukochanych miejsc na ziemi: Tatry :)
Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys.

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Malarze w Parze ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Malarze w Parze ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl Malarze w Parze ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Marcin Gruszka - www.marcingruszka.com www.facebook.com/marcingruszkafoto

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
perfekcjonista, marzyciel, podróżnik
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
W ślubach jest radość, taka zwykła, czysta radość. To sprawia, że człowiek sam się lepiej czuje mając styczność z takimi emocjami. Fajnie jest trwać w radości.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Chyba tak zwany „First look". Moment kiedy zakochani widzą siebie pierwszy raz tego dnia. W domu, w ogrodzie czy w kościele. Nie ważne gdzie. Emocje wtedy aż kipią,
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
W lesie, w górach. Uwielbiam takie miejsca i myślę, że przyroda sprzyja romantycznej aurze. Fotografowanie takiego ślubu marzy mi się już od jakiegoś czasu.
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6tys

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Marcin Gruszka ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Marcin Gruszka ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Marcin Gruszka ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Maxmaks Artystyczna Fotografia - www.maxmaks.pl www.facebook.com/Artystyczna-Fotografia-Maxmaks/ /www.instagram.com/maxmaks.pl

Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
Śluby to żywioł, akcja tu i teraz, niepowtarzalne chwile, momenty, emocje. Kochamy emocje , kochamy ludzi, czerpiemy od nich energię!
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Każdy moment jest równie ważny i w każdej części ślubu, wesela odnajdujemy się łapiemy chwile, coś co nas satysfakcjonuje.
Piotr odnajduje się w zabawie weselnej . Ja uwielbiam kraść chwile z przygotowań, oraz moment pracy na sesji plenerowej, gdzie zbudowanie zaufanie, relacje potrafią cudnie zaprocentować :)

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Fantastycznie byłoby fotografować inną parę fotografów :) tatuażystów, tancerzy...
Chcielibyśmy w naszej pracy przeżyć ślub z Parą Zwariowanych Krejzoli, gdzie nic nie da się zaplanować, a ludzie mają mega potencjał emocjonalny do przekazania! :)

Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
3-5 tys.

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Maxmaks Fotografia Artystyczna ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Maxmaks Fotografia Artystyczna ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Maxmaks Fotografia Artystyczna ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Moment Fotografia - Grzegorz "Moment" Płaczek - www.moment.com.pl www.facebook.com/greg.moment.photography

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Ojciec, mąż, fotograf
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Bo daję mi one codzienną radość i od 19 lat poczucie spełnienia. Bo będąc w pracy czuję, że jestem wolny. Bo mogę opowiadać czyjąś historię po mojemu. Bo czuję, że potrafię fruwać.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Kiedy wstaję rano naładowany czarodziejską energią. Zanim wszystko się zacznie.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Chciałbym uwiecznić czyjś ślub fotografujący tylko detale, które opowiedziałyby historię tego dnia.
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)*
5 tys i więcej

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Moment Fotografia ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Moment Fotografia ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Moment Fotografia ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Na trawie - www.natrawie.com 

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Uśmiech, energia, swoboda
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Bo co tydzień mogę uczestniczyć w czyimś najszczęśliwszym dniu życia.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Chwila, kiedy w całym tym zwariowanym dniu Para Młoda urywa się za mną na kilka zdjęć z plenerze.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Trapery do sukni, wełniany sweter pod marynarką, góry w tle.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Na Trawie ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Na Trawie ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl  Na Trawie ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Nieobiektywni- www.nieobiektywni.pl 

Jeśli mielibyście opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Oczy szeroko otwarte. :)
Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
Oczywiście z uwagi na towarzyszące wszystkim w tym dniu emocje! Może wydawać się to banalne, ale taka właśnie jest prawda. Niewiele mamy we współczesnym świecie okazji do tego, by zwyczajnie być z drugim człowiekiem. Ślub to jest właśnie taki dzień, kiedy ludzie wspólnie się cieszą, bawią, celebrują miłość i bliskość. To są bardzo szczere i bardzo silne emocje i one udzielają się również nam. :) To sprawia, że po całym dniu pracy wychodzimy bardzo zmęczeni, ale też naładowani dobrą energią. I regularnie przypominamy sobie o tym, co jest w życiu naprawdę ważne.
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Nie mamy takiego. :) Każdy moment dnia ślubu ma swoją dynamikę, swój ładunek emocjonalny i wszystkie razem składają się na charakter dnia ślubu i opowieść, którą tworzymy. Lubimy za to drobne gesty, spontaniczne akcje, które dzieją się niejako pomiędzy głównymi wydarzeniami. One niosą ze sobą zazwyczaj ogromne emocje. :)
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Nie mamy skonkretyzowanego marzenia ślubnego. :) Marzy nam się raczej, żeby więcej Par Młodych organizowało swoje śluby i wesela zgodnie z tym, co im na co dzień w duszy gra. Żeby celebrowały w sposób, który im wydaje się najwłaściwszy i z ludźmi, którzy są im najbliżsi. Chcielibyśmy też, żeby więcej par decydowało się na wesela unplugged. :)
Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys. 

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Nieobiektywni ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Nieobiektywni ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Nieobiektywni ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Pokadrowani - www.pokadrowani.pl  www.facebook.com/Pokadrowanipl

Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
Uwielbiamy fotografię, i pracę z ludźmi, odkrywanie nowych miejsc. Każdy ślub jest inny, to ogromna przyjemność a zarazem odpowiedzialność móc obserwować ten dzień z za aparatu, jednocześnie tworząc pamiątkę na lata.
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Życzenia, dużo się wtedy dzieje, to pierwszy moment kiedy goście mają bezpośredni kontakt z Młodą Parą, co często prowadzi do fajnych sytuacji bogatych w emocje, momenty.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
O czymś kameralnym na końcu świata :)

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Pokardowani ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Pokardowani ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Pokardowani ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Projekt35 - www.projekt35.pl 

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Romantyczny, emocjonalny, szczery.
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Emocje! To one sprawiają, że uwielbiam fotografować śluby. Z własnego doświadczenia wiem, że ślub to cudowne przeżycie. Wybuchy niekontrolowanych emocji, śmiech przez łzy i miłość unosząca się w powietrzu to naprawdę przepiękna mieszanka. To właśnie powoduje, że zdjęcia są emocjonalne. Fantastyczne jest to, że Pary nie skupiają się na mnie, czasem zapominają, że jestem, a później dostają zdjęcia, na których często odkrywają swoje spontaniczne lub wręcz najbardziej romantyczne zachowania. Fajnie usłyszeć, że lubią siebie na moich zdjęciach.
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Pierwsze spotkanie Pary młodej, czyli First Look. Często jest on momentem pierwszego wzruszenia w dniu ślubu. Ta chwila pozwala mi czasem uchwycić łezkę, czasem ogromny uśmiech. Pierwszy w tym dniu buziak czy przytulenie. Bywa różnie, ale zawsze pięknie! Sam wiem, co czuje Pan Młody kiedy po raz pierwszy widzi swoją ukochaną, która za chwilę zostanie Jego żoną, ten moment to dla Pary młodej zapowiedź cudownej ceremonii, przysięgi.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Marzę by fotografować śluby od pierwszego dnia przygotowywane w zgodzie z samym sobą. Aby te śluby były spełnionym marzeniem Pary, a własne upodobania i ślubne pomysły nie powodowały rodzinnych rozterek. Marzę o tym by można było organizować ceremonie w plenerze niezależnie od wiary. Aby Pary nie bały się wyzwań i skutecznie szukały „tego miejsca", które będzie nie tylko piękne, ale bliskie ich sercu, choćby miało to być na końcu świata.
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Projekt35 ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Projekt35 ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Projekt35 ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Rafał Wojtaszek - www.rafalwojtaszek.com  

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Wrażliwy, szczery, przyjazny
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary?
Uwielbiam patrzeć na prawdziwą miłość

Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Uwielbiam patrzeć na prawdziwą miłość
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Chętnie bym uwiecznił przysięgę na dachu jakiegoś starego budynku
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Rafał Wojtaszek ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Rafał Wojtaszek ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl   Rafał Wojtaszek ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Roksana Robi Zdjęcia  -  www.roksanarobizdjecia.pl 

Jeśli miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Autentyczność, wspomnienia i luz
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Od jakiegoś czasu fascynuje mnie ponadczasowość i kiedy odnajduję ją w fotografii czy w samych ślubach jestem przeszczęśliwa. Ale najprostszym i najważniejszym powodem jest fakt, że lubię ludzi, po prostu :) Lubię poznawać historie i marzenia, a jeszcze bardziej lubię patrzeć na to, jak się spełniają. Lubię spędzać czas wśród szczęśliwych, inspirujących ludzi i wydarzeń, a kiedy czyjeś przygody w połączeniu z moją fotografią tworzą coś, co po latach wciąż będzie wartościowe i piękne, to jest to najlepsze połączenie. I satysfakcja - satysfakcja jest nieodłącznym elementem napędzającym :)
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?

Lubię, kiedy dużo dzieje się podczas przygotowań i lubię moment wyjścia z kościoła, radość i konfetti. Lubię tę chwilę podczas przyjęcia, kiedy w końcu można wyjść na 10 minut i przytulić się bez widowni, ale lubię też plątanie się z aparatem po "płonącym" parkiecie. Lubię śluby, no!
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Ślub na pięknej polanie z ceremonią na starym dywanie i niewielkim gronem najbliższych osób. Z najswobodniejszą suknią i pięknym bukietem! Ale właściwie - nie ważne, gdzie, ważne z kim!
Twój zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
4-6 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Roksana Robi Zdjęcia ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    Roksana Robi Zdjęcia ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    Roksana Robi Zdjęcia ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Simple Photography -  www.simple-weddings.pl  www.facebook.com/simple.photo.page www.instagram.com/simple.weddings 

Jeśli mielibyście opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Zabawni, czasem śmieszni.
Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary? 
Stojąc za aparatem możemy sprawić radość parom, które nam zaufały, aby udokumentować wzruszające chwile z ich życia. Dlatego, że to właśnie nasze zdjęcia będą pamiątką dla pokoleń. Czy to nie ekscytujące?! Fotografujemy prawdę, naturalność i spontaniczność. Kiedy dołożymy do tego niepowtarzalne emocje i miłość, tworzy się piękne połączenie i to nas właśnie kręci - gdy jest moc, energia i dobra zabawa!
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
 
Czułe buziaki o zachodzie słońca, których tylko my i nasz obiektyw jesteśmy świadkami. Chwila, kiedy Ona przegląda się w lustrze, tuż przed wyjściem powstrzymując łzy ekscytacji. Momenty w których goście, którzy zjechali się z całego świata, aby być ze swoimi przyjaciółmi w ten dzień, z energią porywają Parę na parkiet i tańczą z nimi do białego rana. Ulubionych momentów jest wiele, na każdym ślubie inne. A my je uważnie obserwujemy.

O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Moglibyśmy pisać o fotografowaniu ceremonii w magicznych miejscach, nad oceanem, na szczytach gór zawieszonych nad chmurami, o zachodzie słońca, na plaży w blasku księżyca i gwiazd. W tym samym momencie wyobrażamy sobie, jak piękne mogą być te wszystkie ceremonie w atmosferze radości, ciepła i miłości, gdzie można poczuć szczerość i charakter par, a szaleństwo przygotowań i obawy o dopięcie wszystkiego na ostatni guzik odejdą na bok.
Wasz zakres cenowy: (2-4 tys zł/4-6 tys zł/6 tys i więcej)
6 tys. i więcej

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Simple Photography ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    Simple Photography ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    Simple Photography ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


Światłołap- www.swiatlolap.pl 

Jeśli miałbyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Serce VS umysł!
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary?
Bo wykonując reportaże i sesje mogę być całkowicie szczery i uczciwy; bo robiąc to nigdy nie muszę nikogo, w tym również siebie, okłamywać; bo będąc fotografem nikt mnie nie zmusza do robienia rzeczy, z którymi później czułbym się źle. To dla mnie bardzo istotne aby móc żyć i pracować w zgodzie ze swoimi wartościami i jestem nieskończenie wdzięczny moim parom, że mi to umożliwiają.
Jaki jest Twó ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Każdy prawdziwy gest miłości między dwojgiem kochających się ludzi - nie ważna pora dnia czy miejsce. To mogą to być oczy, to mogą być usta, to może być dłoń - które widzisz i dzięki którym od razu czujesz, że za tym własnie idzie miłość - wtedy wiesz dobrze, że to jest ten moment.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Już nie marzę o ślubach :) można powiedzieć, że marzę o ludziach. Najbardziej o tych szaleńczo zakochanych i tych, którzy totalnie nie mogą się doczekać swojego ślubu.
Twój zakres cenowy:
4-6 tys.

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

Światłołap ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


West Slavic Pictures- www.westslavicpictures.com 

Jeśli mielibyście opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
Niestrudzeni, zaangażowani, szczęśliwi
Dlaczego kochacie fotografować śluby i Młode Pary?
Ten zawód pozwala nam obcować ze szczęśliwymi ludźmi, pozwala zwiedzać kraj i poznawać dotąd nieodkryte.
Jaki jest Wasz ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Lubimy gwarne, prawdziwie rodzinne przygotowania, lubimy kiedy dużo się dzieje, kiedy jesteśmy otoczeni spontanicznie zachowującymi się ludźmi.
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzycie? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Wami zrealizować?) 
Nie liczy się to, na jakim tle para młoda składa sobie przysięgę, albo jak bardzo boho jest jej suknia. Liczy się to, że on płacze, ona wybucha śmiechem, babcia głaszcze dziadka, mama nie może oderwać wzroku od córki, a nam udaje się to wszystko uchwycić :)

Nasze ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

West Slavic Pictures ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    West Slavic Pictures ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    West Slavic Pictures ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


WhiteStory - fotografia i film ślubny -  www.WhiteStory.pl www.facebook.com/whitestorypl 

Jeśli miałbyś/miałabyś opisać siebie trzema słowami, byłyby to... 
...lubiący światła smak
Dlaczego kochasz fotografować śluby i Młode Pary? 
Zdecydowanie kocham ich niepoprawność!
Jaki jest Twój ulubiony moment w dniu ślubu i wesela?
Nie ma ulubionego, gdybym go miał nie nazwał bym swojej pracy reportażem ;)
O realizacji jakiego ślubu/wesela marzysz? (może być to nawet najbardziej zwariowany pomysł! Może akurat przeczyta to Para, która zapragnie go z Tobą zrealizować?) 
Kilka dni temu wróciłem z Tajlandii, gdzie realizowałem ślub marzeń! W kolejnym roku podzielę się kolejnym JUŻ zrealizowanym marzeniem ;)

Moje ulubione zdjęcia ślubne z tego sezonu:

WhiteStory ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    WhiteStory ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl    WhiteStory ślub wesele fotograf na ślub fotograf na wesele fotografia ślubna zdjęcia ślubne reportaż ślubny sesja ślubna plener ślubny zdjęcia które zachwycają edycja 2019 portal abcslubu.pl


 

Materiał przygotowała: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj