Wedbox - nowoczesna aplikacja do zdjęć ślubnych

Sezon ślubny jest już za rogiem, więc to dobry moment, aby zacząć poszukiwania przydatnych aplikacji, aby ułatwić sobie ten wyjątkowy dzień!

ślub wesele zdjęcia ze ślubu zdjęcia z wesela aplikacja ślubna aplikacja weselna zdjęcia fotki Wedbox porady inspiracje ślubne

Każdy wie, że fotograf jest bardzo ważny, a profesjonalne zdjęcia tworzą świetną pamiątkę. Jedyne czego brakuje w takich zdjęciach to ta osobista strona, którą często widać na zdjęciach zrobionych spontanicznie, często na własnym telefonie.

Czym tak właściwie jest Wedbox?

Nowo powstała aplikacja Wedbox pomoże nam właśnie w tym problemie! Pozwala ona na tworzenie i dzielenie się zdjęciami zrobionymi podczas ślubu pomiędzy Młodą Parą i wszystkimi gośćmi. Wedbox jest bardzo łatwą w obsłudze i intuicyjną aplikacją, więc to idealne ułatwienie dla Panny i Pana Młodego.

Wedbox został przetłumaczony na 18 języków, więc nie musisz się nawet martwić tym, że niektórzy z Twoich gości weselnych mogą nie mówić po polsku. Dalej mogą korzystać z aplikacji, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że została ona przetłumaczona również na ich ojczysty język!

ślub wesele zdjęcia ze ślubu zdjęcia z wesela aplikacja ślubna aplikacja weselna zdjęcia fotki Wedbox porady inspiracje ślubne

Aplikacja jest darmowa, więc każdy z zaproszonych gości weselnych może ją pobrać bez żadnych przeszkód. Wystarczy, że Para Młoda wcześniej stworzy swój ślub w aplikacji i dostanie unikalny kod ID, które przekaże wszystkim gościom, aby mogli do niego dołączyć w aplikacji. Sam kod można także dodać do zaproszeń ślubnych, aby goście mieli szansę zapoznać się z aplikacją wcześniej.

Wszystkie stworzone zdjęcia i filmy zostaną zachowane na serwerze Wedbox do 2 miesięcy od daty ślubu.

Za pomocą różnych pakietów, możesz wykupić dodatkowe funkcje dla swojego ślubu. Dłuższe filmy wideo, pobieranie zdjęć w jakości HD lub przechowywanie zdjęć nawet do 2 lat od daty ślubu to tylko kilka z możliwości jakie oferuje płatny pakiet Wedbox.

ślub wesele zdjęcia ze ślubu zdjęcia z wesela aplikacja ślubna aplikacja weselna zdjęcia fotki Wedbox porady inspiracje ślubne

Niespodzianka od Wedbox - giveaway dla Czytelników abcslubu.pl!

Jeśli spodobała Ci się ta aplikacja, Wedbox ma niespodziankę dla wszystkich Czytelników! Możesz otrzymać pakiet premium, posiadający wszystkie dodatkowe funkcje, zupełnie za darmo! Pakiet o wartości 174,99 złotych może być Twój, jeśli udostępnisz ten artykuł na forum lub grupie na Facebooku o tematyce ślubnej (o minimalnej ilości 500 członków), zrobisz zrzut ekranu udostępnienia oraz wyślesz go na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Otrzymasz kupon rabatowy, aby móc skorzystać ze wszystkich funkcji Wedbox zupełnie za darmo!

Źródło: Wedbox.pl
www.foto-app.plOceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj