Julia & Jens- Ślub humanistyczny z romantyczną historią w tle

Zostałem zaproszony do Hofgut Maisenburg w Badenii-Wirtembergii na ceremonię humanistyczną. Julia i Jens nie chcieli typowego państwowego ślubu natomiast pragnęli aby ceremonia dopasowana była do ich stylu. Muzyka grana przez przyjaciół, ceremonia napisana przez najbliższą im osobę a teksty napisane przez nich samych. Zdecydowali się na ślub humanistyczny.

To na prawdę nietypowy ślub! Podczas uczesnictwa w ceremonii najbardziej poruszył mnie jej spokój, to że nikt nie patrzył na zegarek tylko chłonął chwile i emocje, których było mnustwo ! Życzenia składane Parze Młodej były długie i wzruszające,  pierwszy taniec zaczął się gdzieś w okolicach 23.30 a taneczna część imprezy przed północą! Absolutnie nikt na to nie narzekał, impreza rozkręcała się swoim rytmem a ja krążyłem dookoła wyłapując najciekawsze momenty.

Stylizacja pary
Zwiewna sukienka w stylu boho, delikatne złote akcenty, opaska na czole oraz złote tatuaże na ramieniu- na taką stylizację zdecydowała się Julia. Jens natomiast postawił na oficjalny strój cechu cieśli. Razem tworzyli cudowną parę.

O całym przyjęciu mógłbym opowiadać godzinami- było po prostu magiczne. Zapraszam do obejrzenia kadrów z z pięknego plenerowego przyjęcia. Zobaczcie sami ślub pełen uśmiechu i wzruszeń.

 para młoda suknia śłubna miejsce na wesele panna młoda przygotowania do ślubu
panna młoda fryzura ślubna makijaż ślubny
suknia ślubna fryzura ślubna
pan młody stylizacja ślubna
przysięga mowa ślubna pan młody miejsce na wesele natura plener ślubny
suknia ślubna bukiet ślubny
suknia ślubna druhny ślub
para młoda bukiet ślubny para  młoda suknia ślubna garnitur ślubny para młoda śłub para młoda ślub para  młoda ślub i wesele suknia ślubna sesja ślubna
suknia ślubna sesja ślubna
sesja ślubna bukiet ślubny suknia ślubna
ślub i wesele

 

Tekst i zdjęcia: LMFOTO
www.lmfoto.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj